Artykuły plastyczne tworzą bogatą i zróżnicowaną grupę produktową. Należą do niej przybory używane przez malarzy, rzeźbiarzy czy grafików. Poszczególne elementy są dopasowane do wymagań artystów, wykładowców i uczniów oraz hobbystów. Z łatwością można dobrać je do poziomu umiejętności i budżetu. Jakie artykuły znajdują się w ofercie firmy Gralux Sp. z o.o.? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

Najważniejsze produkty malarskie

Plastyka jest rozległą i fascynującą dziedziną praktykowaną przez zawodowców i hobbystów. Jedną z jej najważniejszych form jest malarstwo obejmujące różne style. Natomiast do podstawowych akcesoriów malarskich należą podłoża pod przyszłe obrazy. Dlatego też znalazły się w ofercie i wśród bestsellerów firmy Gralux Sp. z o.o.. Do wyboru są między innymi bloki, papiery i podobrazia. Dodatkowo na nabywców czekają portfolia oraz teczki na rysunki. Listę artykułów warto uzupełnić o palety malarskie oraz pędzle naturalne lub syntetyczne. Bez nich nie ma mowy o malowaniu. To jeszcze nie wszystko, co można znaleźć w asortymencie krakowskiego dystrybutora produktów plastycznych. Czas, więc na kolejną, niezwykle istotną kategorię.

Gralux od 1996 roku działa w branży akcesoriów dla plastyków. Dzięki dużemu doświadczeniu, pracownicy tej firmy doskonale wiedzą, co musi zawierać oferta. Poza blokami i podobraziami absolutnie niezbędne są farby. W związku z tym zawodowcy i hobbyści mają do wyboru:

  • farby akrylowe i akwarelowe,
  • farby olejne i kredowe,
  • farby do szkła i tkanin,
  • pastele olejne i suche.

Powyższa lista pokazuje jak szeroką dziedzinę opisujemy. Ponadto praktykowane są różne style, więc nie tylko farby są potrzebne do malowania. Wspaniałe obrazy powstają z użyciem gruntów, werniksów czy past strukturalnych. Przydatna jest też fiksatywa przyspieszająca schnięcie farb. Wymienione produkty nie wyczerpują asortymentu krakowskiego dystrybutora.

Pozostałe artykuły dla plastyków

Nie każdy plastyk kupuje farby kredowe czy pędzle syntetyczne. Wielu twórcom potrzebne są narzędzia rzeźbiarskie, do modelowania albo linorytu. One również składają się na asortyment firmy Gralux Sp. z o.o..O jeszcze innych produktach opowiada pracownik tego sklepu:

- Istotną częścią naszej działalności jest zaopatrywanie artystów w akcesoria do kaligrafii. Dysponujemy wysokiej jakości obsadkami, stalówkami, tuszami, piórami szklanymi, pędzlami chińskimi, papierami.
Na koniec trzeba wspomnieć o jeszcze jednym elemencie asortymentu. Otóż Gralux oferuje także akcesoria do scrapbookingu oraz decoupage’u. To dwa odłamy plastyki, których popularność rośnie z roku na rok. Szczególnie wśród miłośniczek i miłośników domowych ozdób.