Każdy z nas ma nieco inny typ budowy ciała. Niektórzy szybciej gromadzą tkankę tłuszczową, inni z trudem walczą o przyrost kilku kilogramów. Nie ma więc jednego, uniwersalnego planu wskazującego drogę do wymarzonej sylwetki. By osiągnąć cel konieczne jest indywidualne podejście: dopasowanie treningów do sportowych predyspozycji i posiadanie planu żywienia. Przeczytaj, jak w tym  procesie może pomóc Trener Personalny Dawid Potoczny i dowiedz się, jakie są zalety współpracy.

Szczegółowa konsultacja treningowa – pierwszy krok w stronę wymarzonej sylwetki

Budowanie wymarzonej sylwetki to wyzwanie, którego najlepiej podjąć się dopiero po szczegółowej ocenie swojego dotychczasowego działania i osiągów. Innymi słowy, oprócz solidnego rachunku sumienia odnośnie nawyków żywieniowych czy sposobu spędzania wolnego czasu, warto także wykonać diagnostykę sylwetki. Zrobić to można podczas wstępnej konsultacji z Trenerem Personalnym Dawidem Potocznym.

Zawsze podczas pierwszego spotkania przeprowadzam krótki wywiad, dzięki któremu jestem w stanie ocenić czy są jakieś przeciwskazania do ćwiczeń i wywnioskować jakie zachowania najbardziej szkodzą sylwetce. Dodatkowo, wykonuję pomiar na analizatorze składu ciała: poziomu tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej, a także ilości wody i składników mineralnych. Dzięki temu mogę opracować najbardziej skuteczną strategię działania: rozpisać plany treningowe oraz żywieniowe.

Trening pod okiem specjalisty to gwarancja szybszych efektów

Oczywiście, solidny plan działania to nie wszystko. Bez przystąpienia do jego realizacji i bez prawidłowego wykonywania ćwiczeń nie można spodziewać się spektakularnych efektów. Zatem, nawet jeśli planujemy ćwiczyć samodzielnie, to pierwsze treningi warto wykonać pod nadzorem specjalisty. Trener Personalny Dawid Potoczny pokaże jak poprawnie trenować na konkretnych maszynach i sprzętach. A to przede wszystkim będzie to bezpieczne dla zdrowia – warto mieć bowiem świadomość, że błędy podczas siłowych treningów mogą prowadzić do przeciążeń, naciągnięć, a nawet do naderwania mięśni. Poza tym, trening pod okiem specjalisty to gwarancja szybszych efektów – będzie pilnował, by każde powtórzenie było dokładne. A także motywował do dalszego działania.

Jakie jeszcze są zalety współpracy z Trenerem Personalnym Dawidem Potocznym?

Co ważne, Trener Personalny Dawid Potoczny jest również masażystą. Zatem podczas treningów bardzo szybko zauważy, gdy podopieczny będzie miał jakieś dolegliwości bólowe czy ograniczenia ruchowe i pomoże w ich zredukowaniu. Oczywiście, nie są to jedyne zalety współpracy. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • bezpieczeństwo treningu,

  • poprawę kondycji i wytrzymałości,

  • wymodelowanie sylwetki,

  • zbudowanie zdrowych nawyków, które będą pomocne na każdym etapie pracy nad sylwetką.

Co ważne, pomoc Trenera Personalnego Dawida Potocznego mogą otrzymać zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningami jak i Ci, którzy już są na zaawansowanym etapie ćwiczeń.

Dostosowanie treningów do zmieniających się potrzeb

W miarę jak klient osiąga swoje cele, jego potrzeby treningowe mogą się zmieniać. Trener Personalny Dawid Potoczny potrafi dostosować plany treningowe do aktualnych potrzeb i możliwości swoich podopiecznych. Dzięki temu proces pracy nad sylwetką jest nie tylko efektywny, ale również interesujący i angażujący. Dzięki jego wsparciu, profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, osiągnięcie wymarzonej formy staje się znacznie łatwiejsze i bardziej realne.