Relaks nad wodą nie musi się ograniczać do biernego opalania czy pluskania przy brzegu. Jeżeli chcemy spróbować czegoś nowego, możemy pomyśleć o wynajmie łodzi bez patentu. Jak sama nazwa wskazuje, nie potrzebujemy do tego specjalnych uprawnień. Dlaczego warto spróbować i co oferuje nam firma Boastki?

Wynajem łodzi a brak patentu

Zajmijmy się teraz kluczowym pytaniem – czy trzeba mieć patent, żeby wynająć motorówkę? Jak zapewne się już zorientowaliśmy, przyjemność, która płynie z pływania łodzią, nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wąskiej grupy osób.

Wszyscy, którzy chcieliby dopiero spróbować swoich sił, mogą to zrobić, wynajmując odpowiednia motorówkę. Ważne jest jednak to, by wcześniej upewnić się, że pojazd spełnia odpowiednie wymagania. Jakie? Długość kadłuba jachtu żaglowego nie może przekraczać 7,5 metra, a w przypadku jachtów motorowych 11 metrów

Ściśle określona jest też moc silnika, który powinien posiadać blokadę maksymalnej prędkości. W takim wypadku nie popłyniemy szybciej niż 15 kilometrów na godzinę. Jest to doskonała okazja do wypróbowania swoich umiejętności żeglarskich i spróbowania smaku samotnych lub rodzinnych rejsów. Może się okazać, że bardzo polubimy ten sposób spędzania czasu!

Kilka słów o firmie Boatski

Przejdźmy teraz do przedstawienia wypożyczalni sprzętu, jaką jest firma Boatski. Główną gałęzią prowadzonej działalności jest wynajem łodzi motorowych i jachtów na godziny. Klienci cenią przedsiębiorstwo za życzliwy kontakt z klientem oraz bardzo dobry stan techniczny oferowanych maszyn.