Przebywasz w Mikołajkach i szukasz restauracji, w której warzywa pieczywo są krojone na bieżąco, dzięki czemu zachowują świeżość i pełnię smaku? Przyjdź i sprawdź ofertę Bistro Za Rogiem – jadłodajni innej niż wszystkie, w której dania, takie jak pizza, kebab, burgery czy zapiekanki oferowane są w różnych wariantach smakowych, także pikantnych, a składniki można nawet komponować samodzielnie.

Czar Mikołajek

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie słyszała o zaletach mazurskiej Wenecji. Mikołajki, bo o tej miejscowości mowa, to malownicze miasteczko, położone nad jeziorami. Co roku, począwszy od wiosny, aż do późnej jesieni przybywają tu licznie turyści marzący o udanym wypoczynku i czerpaniu przyjemności z różnorodnych atrakcji. Na osoby interesujące się historią czeka Muzeum reformacji Polski oferujące starodruki i zdjęcia dokumentujące ruch reformacyjny. Urlopowiczów, którzy lubią podziwiać widoki, zainteresuje Kościół Świętego Mikołaja z trzydziestometrową wieżą widokową na 5 jezior otaczających Mikołajki oraz panoramę samego miasta. Kolejna wieża widokowa znajduje się w Folwarku Łuknajno. Zobaczyć z niej można jezioro Śniardwy, nazywane Mazurskim Morzem. Amatorzy aktywnego spędzania wypoczynku z pewnością wybiorą się obejrzeć jedno z największych naturalnych siedlisk ptaków wodnych w Polsce. Warte uwagi są także dobrze zachowane nekropolie żydowskie z drugiej połowy XIX wieku, znajdujące się na cmentarzu wyznania mojżeszowego. Właściciele jednośladów mogą się wybrać na wycieczki rowerowe – wszystkie trasy są pełne atrakcji. Na osoby, które preferują bierne spędzanie wolnego czasu, czekają zarówno dzikie, jak i specjalne doposażone plaże, pilnowane przez ratowników. Po całym dniu spędzonym na powietrzu apetyt dopisuje. Restauracja Bistro Za Rogiem wychodzi naprzeciw potrzebom głodnych klientów, oferując potrawy zarówno polskie, jak i perełki kuchni włoskiej czy tureckiej. Wszystkie dania dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i na dowóz.

Na miarę apetytu

Wszystkie, proponowane w Bistro Za Rogiem dania, są świeże i przygotowane z najwyższej jakości składników pochodzenia polskiego. Restauracja jest czynna przez cały rok i oferuje przepyszne zapiekanki z bagietki z pieczarkami, serem, ketchupem oraz innymi dodatkami, takimi jak surówki, szynka czy gyros. Turyści mogą również liczyć na duże burgery z pomidorem, ogórkiem i cebulą oraz sporym kotletem wołowym. Na amatorów kuchni włoskiej czeka pizza w kilkunastu wariantach smakowych. Osoby lubiące kuchnię turecką także się nie zawiodą – Bistro Za Rogiem specjalizuje się w przepysznych kebabach z warzywami, mięsem i sosem. Wyjątkowo głodni klienci zaspokoją swój apetyt bogatymi zestawami składającymi się z hamburgera i frytek lub panierowanych kawałków aromatycznego kurczaka, zaś na panie trzymające linię czekają rozmaite sałatki warzywne. Dopełnienie oferty stanowią dodatki, takie jak drobne przekąski, a także napoje, zarówno zimne, takie jak Nestea czy Tymbark, jak i gorące w postaci aromatycznej kawy czy herbaty w kilku smakach do wyboru. Bistro Za Rogiem to nie tylko fast food – osoby lubiące spędzać popołudnia na rozmowach i z kuflem piwa w ręce, również są tu mile widziane.