Zbliżają się urodziny Twojego znajomego, który uwielbia polowania? A może to Ty jesteś myśliwym i chcesz sprawić sobie miły prezent? W takim razie koniecznie musisz zapoznać się z ofertą firmy Huetter z województwa małopolskiego, w której znajdziesz akcesoria do broni, akcesoria myśliwskie, galanterię skórzaną, akcesoria strzeleckie, przyrządy celownicze i wiele innych!

Broń palna to podstawa, a co poza nią?

Jednym z niezbędnych sprzętów, który powinien posiadać każdy myśliwy, jest broń palna, która nie może być byle jaka – musi być przede wszystkim bezpieczna. Jednakże polowanie byłoby praktycznie niemożliwe, gdyby nie akcesoria dla myśliwych. Szeroki pakiet potrzebnych akcesoriów oferuje nam działająca od 1989 roku firma Huetter, której siedziba mieści się w Tarnowie. Zajmuje się ona produkcją galanterii ze skóry naturalnej oraz materiałów syntetycznych – m.in. torby lekarskie, plecaki skórzane, etui oraz oferuje także kosmetyki do pielęgnacji. Aczkolwiek w jej ofercie są też produkty takich firm jak Alljagd, Frankonia, Gehmann, czy Haering.

Zanim rozpoczniemy polowanie, to nie możemy zapomnieć o tym, aby przestrzelić broń. Chodzi tutaj o to, aby np. nie dopuścić do niewypału. Dlatego firma Huetter proponuje również poduszki strzelecki, dzięki którym możemy spokojnie i bezpiecznie przestrzeliwać broń. Co więcej, istnieje możliwość zakupu ich w zestawach, ale również pojedynczo. Każdy myśliwy powinien zadbać także o właściwe przechowywanie broni. Najlepiej zainwestować w pokrowiec na broń, dzięki któremu nie będzie ona narażona na różne uszkodzenia, czy zabrudzenia. Ich szeroki wybór w wielu kolorach oferuje również firma Huetter.

Ponadto warto się zainteresować takimi produktami jak:

  • paski do broni,
  • etui na amunicję,
  • ładownice mocowane na broni,
  • lornetki oraz lunety,
  • etui na nóż.

Najwyższej jakości galanteria skórzana w ofercie Huetter!

Producent Galanterii Dla Myśliwych i Strzelców Sportowych Huetter oferuje nam także duży wybór galanterii skórzanej. Wszystkie produkty wyprodukowane przez tę firmę wyróżniają się fantastycznym wyglądem, a to wszystko dzięki temu, że są wykonane z największą starannością. W ofercie znajdziemy torebki damskie w trzech wariantach – małe, średnie, a także duże. Oprócz tego nie brakuje plecaków – możemy wybrać plecak z lnu, brezentowy, skórzany, wełniany, podróżne, a ponadto mamy do wyboru również etui, czy podkładki. Ciekawą propozycją są też kufry narzędziowe. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą tej firmy!