Nie da się nie zauważyć, że w ostatnich latach w społeczeństwie znacznie wzrosła chęć budowania idealnej sylwetki oraz świadomość, jak ważne w codziennym życiu są aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie. Nie bez przyczyny mówi się, że perfekcyjne ciało w głównej mierze buduje się w kuchni. Jeżeli Ty również marzysz o tym, aby jeść smacznie i zdrowo oraz zapewnić swojemu organizmowi odpowiednio dobrane ćwiczenia, zapoznaj się z ofertą trenera personalnego Oskara Nicponia. 

Dlaczego aktywność fizyczna jest tak ważna? 

Chociaż coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważne są regularne ćwiczenia, nasz sposób życia zwykle nam tego nie ułatwia. W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba osób prowadzących siedzący tryb życia i pracujących w biurach i korporacjach. Z kolei ze względu na pandemię część pracowników zaczęła realizować swoje obowiązki służbowe z domu. Wcześniej osoby chcące zwiększyć dawkę ruchu zamiast samochodu do pracy dostawały się pieszo bądź rowerem. Obecnie dla większości z nich jest to po prostu niemożliwe. Tak zmniejszona ilość aktywności fizycznej przyczynia się do wystąpienia dolegliwości w obrębie układu ruchu, zwiększenia ciśnienia krwi, a także zyskania niechcianych kilogramów. 

Nie wiesz, jak zacząć więcej ćwiczyć? Nie musisz robić tego samodzielnie, dzięki treningowi personalnemu zbudujesz wymarzoną sylwetkę i zadbasz o zdrowie. Zobacz, co zyskasz, decydując się na dodatkowe ćwiczenia! Aktywność fizyczna przyczynia się do produkcji endorfin, poprawia krążenie krwi i ukrwienie mózgu, a to z kolei zapewnia lepszą koncentrację i szybszą naukę. Sport wzmacnia system odpornościowy, działa przeciwstarzeniowo i uelastycznia ciało oraz skórę. Ponadto wzmacnia kości, stawy, serce i reguluje poziom cholesterolu. „Skutkiem ubocznym” dopasowanych ćwiczeń jest tylko doskonała sylwetka! 

Jak wspomóc budowanie wymarzonej sylwetki?

Jak już wspomniano, nawet najcięższy trening nie zapewni idealnego wyglądu ciała bez odpowiednio przemyślanej diety. Chcąc rozpocząć pracę nad sylwetką, przede wszystkim warto przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym. W Gdańsku, a także online możesz skorzystać z usług dietetyka i trenera personalnego Oskara Nicponia. Kształtowanie sylwetki to dla niego przede wszystkim życiowa pasja. Jego głównym celem jest zachęcenie klientów do zdrowego stylu życia i zwiększonej aktywności fizycznej, co pozwoli im osiągnąć znakomite i długotrwałe efekty. Oskar Nicpoń pomaga pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową i wyrzeźbić ciało. Dodatkowo swoim klientom oferuje indywidualnie dopasowane plany żywieniowe. Decydując się na kompleksowe usługi Oskara Nicponia, możesz oczekiwać jadłospisu uwzględniającego Twoje preferencje żywieniowe oraz programu treningowego dopasowanego do Twoich oczekiwań.