W ostatnich latach rowery MTB zyskały bardzo dużą popularność. To niezwykle ciekawa aktywność zapewniająca ruch na świeżym powietrzu oraz adrenalinę. Co więcej, doskonale sprawdza się zarówno dla osób starszych, jak i młodszych o różnym poziomie zaawansowania – wystarczy dobrać odpowiedni sprzęt. Właśnie w tym, a także w fachowym serwisowaniu rowerów pomoc oferuje sklep rowerowy Bike Garage.

Sprzedaż części rowerowych

Rowery MTB są użytkowane w ekstremalnych warunkach, co sprawia, że narażone są nie tylko na wiele szkodliwych czynników, ale też spore obciążenia. Naturalnym następstwem tak intensywnej eksploatacji jest zużycie części, a także ich usterki. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi sklep rowerowy Bike Garage znajdujący się w Woli Radziszowskiej, który oferuje szeroki asortyment profesjonalnych części rowerowych. Klienci znajdą tu wysokiej jakości elementy do rowerów sportowych od renomowanych producentów. Wśród dostępnych produktów można wymienić np. amortyzatory, ramy, kierownice, mostki, siodełka, opony, oraz hamulce. Wszystkie z oferowanych części gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy, a do tego są w korzystnych cenach.

Sklep Bike Garage proponuje zarówno sprzedaż w sklepie stacjonarnym, gdzie klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, jak i w ramach sklepu online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób z dalszych regionów lub niemających czasu.

Akcesoria i serwis rowerowy

Regularne dbanie o każdy typ roweru jest niezwykle ważne, aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie, uniknąć awarii, a także nie stracić gwarancji. Jednak jest to szczególnie istotne w przypadku rowerów MTB, które są narażone na trudne warunki oraz liczne zabrudzenia podczas jazdy. Jeżdżąc w terenie, nie da się uniknąć mniejszych lub większych uszkodzeń osprzętu oraz mechanizmów. Dlatego, aby zminimalizować ryzyko poważnych usterek, po każdej jeździe należy pamiętać przede wszystkim o czyszczeniu napędu i zawieszenia oraz smarowaniu łańcucha. Do tego warto wykorzystać oferowane przez sklep Bike Garage specjalistyczne preparaty i akcesoria.

Natomiast po zakończeniu sezonu rower najlepiej oddać w ręce fachowców z serwisu Bike Garage, którzy kompleksowo zadbają o kondycję sprzętu i przygotują go na następny rok. W ramach usług serwisu rowerowego zajmują się m.in.:

  • regulacją napędu i hamulców,

  • serwisem hamulców tarczowych i v-breake,

  • eliminacją luzów,

  • naprawą piast,

  • wymianą części,

  • montażem akcesoriów,

  • malowaniem roweru.

Skorzystanie z usług serwisu rowerowego, takiego jak Bike Garage, jest zalecane minimum raz do roku w każdym przypadku. Niemniej jednak, jeśli ktoś jeździ bardzo często, najlepiej, aby odwiedził go nawet 2-3 razy w ciągu roku.