Usługi informatyczne to dzisiaj jedna z szybciej rozwijających się branży. Każde przedsiębiorstwo, niezależnie czy małe, średnie, czy duże potrzebuje mniej lub bardziej rozbudowanej sieci teleinformatycznej. Szczególnie jeśli zatrudnia pracowników i współpracuje z podwykonawcami. Korzystanie z firm takich jak KAS pomaga zaoszczędzić dużo czasu i nerwów!

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo bez systemów komputerowych, informatycznych czy telefonicznych ma utrudnione działanie. Dlatego warto inwestować w obsługę internetową firmy, która tak jak w przypadku KAS, dotyczy też wsparcia w zakresie monitoringu. Jednym słowem dbamy o wysokiej jakości komunikację, łączenie ze światem oraz bezpieczeństwo pracowników, klientów i wszystkich osób odwiedzających siedzibę firmy.

Systemy informatyczne podstawą pracy i działania

Podłączenie komputerów do wspólnej sieci jest dziś podstawową formą zapewnienia właściwej komunikacji między pracownikami oraz kontrahentami. Dzisiejsze zadania z zakresu marketingu, księgowości, handlu czy produkcji wymagają daleko posuniętej komputeryzacji, która wymaga wysokiej jakości sprzętu, dobrego Internetu i fachowego serwisu, który pomoże w razie problemów. I tu wkracza do akcji KAS, które oferuje współpracę w zakresie wsparcia informatycznego. W przypadku kłopotów z jakimś systemem, komputerem czy jego podłączeniem, klient może liczyć na ekspresową pomoc. Informatyka i dział IT w każdej firmie uznawane są zazwyczaj za dość kosztowne i wiążą się z koniecznością zakupu nowego sprzętu i regularną aktualizacją oprogramowania wykorzystywanego w firmie. Stała współpraca z KAS eliminuje te nadprogramowe wydatki i pozwala zredukować koszty ponoszone na tego typu usługi. Wykwalifikowani specjaliści oraz informatycy specjalizujący się w Windowsie, Linuxie oraz sieciach są wysoce cenionym udogodnieniem w każdej firmie. Budowa sieci komputerowej, wybór najlepszego serwera oraz ochrony antywirusowej nigdy nie było takie proste. Gromadzenie danych będzie bezpieczne oraz bezproblemowe, dzięki regularnemu wsparciu technicznemu.

Telewizja przemysłowa dla każdego

W przypadku większych firm do infrastruktury teleinformatycznej zalicza się również telewizję przemysłową, która umożliwia rejestrację obrazów nawet z kilku kamer jednocześnie. To system zbudowany z rejestratorów, który pozwala na bieżące śledzenie zdarzeń w dużych zakładach produkcyjnych czy wokół budynku firmy. Wystarczy stworzyć centrum odbiorcze, które będzie stanowiło ważną bazę dla pracownika obserwującego co dzieje się na terenie firmy. Co ważne, telewizja przemysłowa staje się powoli czynnikiem wyróżniającym nowoczesne budynki i coraz częściej współpracuje z systemami pożarowymi czy innymi udogodnieniami jak na przykład systemami kontroli dostępu pracowników do poszczególnych działów lub pięter budynku. Warto inwestować w tego typu rozwiązania, które dają długofalowe korzyści dla całego przedsiębiorstwa.