Nowa forma fotografii, czyli dron w roli głównej

Drony to nowoczesne urządzenia wykorzystywane w branży fotograficznej. Szczególną popularnością cieszy się użycie go w fotografii ślubnej.

Jak chronić dane osobowe w firmie?

Ochrona danych osobowych to ważna czynność, a jej niedopilnowanie może wiązać się z wysokimi karami. W jaki sposób należy zabezpieczać dane swoich klientów?

Prototypowanie i wytwarzanie – poznaj druk 3D

Jednymi z najlepszych drukarek 3D na polskim rynku, są te oferowane przez producenta URBICUM.

Na czym polega system inteligentnego domu?

Automatyka domowa to innowacyjne rozwiązania technologiczne, oparte na bezprzewodowym połączeniu systemów i urządzeń, dzięki którym można sterować ich funkcjami

Bezpieczeństwo w sieci. Czym jest zjawisko phishingu?

Zjawisko phishingu to wysyłanie fałszywych wiadomości za pośrednictwem maila lub portali społecznościowych. Celem hakerów jest uzyskanie poufnych informacji.

Czym zajmują się drukarnie?

W drukarni możemy przede wszystkim wydrukować rozmaite rzeczy, takie jak plakaty, banery reklamowe, czy wizytówki. W drukarni można również zrobić ulotki.

Awarie komputera – jak są i jak sobie z nimi radzić?

Przyczyn usterek komputera może być wiele. Z poważnymi problemami, jak awaria zasilania, powinniśmy udać się do serwisu, którego pracownicy naprawią usterki.

Wyposażenie sal kinowych – co powinno zawierać?

Wyposażenie sali kinowej powinno być kompletne, by umożliwić widzom seans w doskonałych warunkach. Konieczny jest zakup właściwego projektora i nie tylko.

Na czym polega drukowanie UV?

Druk UV jest nowoczesną metodą drukowania, którą można przeprowadzić na różnego rodzaju materiałach, takich jak płyta pcv, pleksi, czy kartonie, a nawet szkle.

Bindowanie – jakie są jego rodzaje i jakie ma zastosowanie?

Bindowanie jest jednym z najtańszych sposobów na trwałe oprawienie arkusza papieru. W ten sposób oprawić można prace dyplomowe, czy kserowane książki.

Ekologiczne rozwiązania w publicznych toaletach

Ekologiczne rozwiązania stosowane są również w publicznych toaletach. Urządzenia typu suszarki czy dozowniki do mydła są wydajne i higieniczne.

Poznaj oprogramowanie MegaCAD

Oprogramowanie MegaCAD, to rozwiązanie dla technologów tworzących projekty 2D i 3D.