Sprzęt elektroniczny ułatwia nam codzienność. Jest także niezbędnym wyposażeniem każdego jachtu. Trudno wyobrazić sobie bezpieczny rejs bez nawigacji czy chociażby GPS-u. To jedynie kilka przykładowych urządzeń, dzięki którym można uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Kompleksowe usługi w tym zakresie zapewnia firma R.N.X, która może pochwalić się prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku! Dowiedz się, w czym może pomóc!

Najważniejsze informacje o firmie

Na samym początku działalności firma R.N.X podejmowała się rozmaitych zleceń. Realizowała m.in. usługi w zakresie elektroniki morskiej, remonty rurociągów, czy silników okrętowych. Później natomiast zaczęła specjalizować się w montażu urządzeń radionawigacyjnych i projektowaniu układów i produkcji układów sterowania. Obecnie w jej ofercie możemy znaleźć takie sprzęty jak m.in.:

Siedziba tej firmy zlokalizowana jest w Szczecinie, w województwie zachodnio-pomorskim. Może się ona pochwalić m.in. uznaniami towarzystw klasyfikacyjnych takich jak np Bureau Veritas, czy DNV GL.

Montaż i naprawa elektroniki morskiej

Wspomniane przedsiębiorstwo świadczy również usługi w zakresie serwisu elektroniki morskiej.

Niestety często ulega ona awariom. Podejmujemy się usuwania usterek w urządzeniach od wszystkich producentów. Najczęściej realizujemy naprawy sonarów oraz echosond. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest sprawna i niezawodna elektronika morska, dlatego żeglarze i nie tylko mogą liczyć na szybką pomoc z naszej strony

. – dodaje ekspert z firmy R.N.X.

Dodatkowo warto wiedzieć, że firma ze Szczecina zapewnia systemy łączności. W tym miejscu możemy nabyć również wyposażenie łodzi oraz radioelektroniczne systemy bezpieczeństwa. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo ze strony wykwalifikowanych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z jej całą ofertą!