Poszukujesz noclegu dla swoich pracowników, którzy będą pracować w delegacji? A może Ty sam zostałeś przeniesiony do innego oddziału swojej firmy, który zlokalizowany jest w okolicy Wrocławia? Komfortowe pokoje dla pracowników oferuje obiekt noclegowy Fra-Dom. Dlaczego jest on idealną bazą noclegową? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Zalety długoterminowego wynajmu kwater prywatnych

Planując dłuższy pobyt poza miejscem swojego stałego zamieszkania, zdecydowanie najkorzystniejszym wyborem będzie skorzystanie z wynajmu długoterminowego. Decydując się na tę opcję, zyskasz pewność zakwaterowania – nie tracąc czasu na poszukiwania nowego lokum. Nie możemy również zapomnieć o oszczędności finansów. Wynajem długoterminowy jest korzystny dla najemców, gdyż zapewnia im stałe dochody z tego tytułu – bez jedno- lub kilkudniowych przerw. Z tego też powodu bardzo często oferują atrakcyjne rabaty, wynajmując pokój w niższej cenie.

Kolejną zaletą najmu długoterminowego jest gwarancja stałych, niezmiennych kosztów, jakie będą codziennie naliczane za wynajmowane lokum.

Dlaczego warto wybrać Fra-Dom?

Nowoczesny, przestronny obiekt noclegowy Fra-Dom mieści w sobie 3 mieszkania, w których łącznie znajduje się 8 pokoi przystosowanych do pobytu 26 osób. Każdy z pokoi wyposażony jest w podstawowy sprzęt AGD, artykuły higieniczne, łazienkę  z pralką oraz aneks kuchenny

Kwatery prywatne Fra-Dom mieszczą się w atrakcyjnej lokalizacji – w pobliżu apteki, supermarketu, przystanku oraz drogi wylotowej w stronę Wrocławia, Środy Śląskiej i Leśnicy.