Jak znaleźć dobry hostel pracowniczy na Śląsku?

Materiał partnera
2019-11-07

Powszechność delegacji zmusza pracodawców  do zorganizowania komfortowych noclegów dla swoich podwładnych. Niezmiernie istotna jest jednak cena noclegu, gdyż wyprawienie do innego miasta dużej grupy pracowników, wiąże się ze sporym obciążeniem finansowym dla firmy. Od kilku lat Śląsk jest regionem, który przyciąga dużą liczbę inwestorów. Spora ilość przedsięwzięć generuje konieczność pozyskania dużej liczby robotników. Jak znaleźć dla nich dogodną kwaterę?

Hotele, hostele, prywatne pokoje pracownicze

Aglomeracja śląska oferuje wiele obiektów, które zapewniają oddelegowanym pracownikom noclegi w różnorodnym standardzie. Jedną z najdroższych opcji jest wynajęcie pokoju w tradycyjnym hotelu. Rozwiązanie tego typu sprawdzi się dla pracodawców, którzy muszą zapewnić swoim podwładnym nocleg na 2-3 dni. W przypadku dłuższego pobytu i większej liczby podwładnych, nocleg w hotelu przestaje być opłacalny. Dużo lepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty hostelu pracowniczego takiego jak np. MPark. Zapewnia on swoim gościom wygodne pokoje z podstawowym wyposażeniem w atrakcyjnej cenie. Ogromną zaletą wymienionej firmy jest fakt, że posiada ona obiekty noclegowe na terenie całego Śląska. Placówki przedsiębiorstwa zlokalizowane są między innymi w Katowicach, Jaworznie, Tarnowskich Górach czy Sosnowcu. Wybór sprawdzonego hostelu pracowniczego, pozwala wybranej firmie znacząco zaoszczędzić- przy 30 dniowym pobycie cena za nocleg od osoby to tylko 27 złotych. Ciężko o bardziej konkurencyjną ofertę. Innym rozwiązaniem jest również wynajęcie prywatnych kwater pracowniczych. Korzystając z takich usług pracodawca również nie przepłaci, jednak warto wspomnieć, że ilość miejsc w obiektach tego typu jest mocno ograniczona.

Nie tylko wygodne łóżko jest ważne

Zapewniając podwładnym nocleg, należy wziąć pod uwagę wszystkie aspekty delegacji, zwłaszcza gdy jest ona wielodniowa. Pokoje powinny być tak wyposażone, by umożliwić pracownikom efektywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Powinno znaleźć się w nich nie tylko wygodne łóżko, ale także telewizor, czajnik bezprzewodowy, lodówka czy miejsce do siedzenia. Dobre placówki – bez sprecyzowanej oferty gastronomicznej- udostępniają gościom kuchnię, w której mogą oni przygotowywać posiłki, a także przewidują możliwość korzystania z usług cateringowych. Dużym udogodnieniem jest również dostęp do pralni oraz bezpłatnego Internetu. Pracodawca powinien mieć także możliwość wyboru pokoi pod kątem standardu. Polecane hostele oferują noclegi o normalnym i podwyższonym standardzie, co czyni ich ofertę bardziej elastyczną.

Opracowanie artykułu:

M Park. Dobrzyński H.

ul. Fabryczna 7, 41-404 Mysłowice śląskie
e-mail
www
telefon