Wycieczka szkolna do Energylandii – dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę?

Materiał partnera
2019-10-23

Wycieczka szkolna do Energylandii – dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę?

Rok szkolny rozpoczął się na dobre- coraz więcej klas planuje wycieczki integracyjne, które pomagają uczniom lepiej się poznać i nawiązać bliższe znajomości. Wycieczki te trwają zazwyczaj kilka dni, które zapełnione są rozmaitymi atrakcjami. Uczniowie – oprócz zwiedzania zabytków i obcowania z przyrodą- stawiają też na bardziej przyziemne rozrywki, dlatego warto połączyć przyjemne z pożytecznym i skorzystać z usług biura podróży, które uwzględniło oba aspekty w jednej ofercie. Kraków-Oświęcim-Wieliczka-Energylandia to idealna propozycja dla uczniów starszych klas. Dlaczego warto z niej skorzystać?

Edukacja z nutą zabawy

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w całej Polsce, które chętnie odwiedzane jest przez zagranicznych turystów. Znajdziemy w nim wiele zabytków z różnych okresów historycznych naszego państwa. To miejsce choć jeden raz w życiu powinien zobaczyć każdy Polak, dlatego wycieczki szkolne do Krakowa cieszą się dużym zainteresowaniem. Jak informuje specjalista z biura podróży GlobTour – zwiedzanie tego pięknego miasta rozpoczyna się od zachwycającej starówki. Następnie uczniowie wraz z przewodnikiem udają się na Wawel i do dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Po dniu pełnym atrakcji, wracają do hotelu na kolację, by nazajutrz udać się do Wieliczki, gdzie znajduje się legendarna już Kopalnia Soli. Następnego dnia uczniowie szykują się do podbicia Energylandii, by dać upust emocjom. Na zakończenie wycieczki klasa odwiedza Oświęcim, gdzie zlokalizowany jest obóz koncentracyjny, w którym życie w czasie II wojny światowej straciło tysiące ludzi. Kompleksowa oferta biura podróży pozwala na zaspokojenie gustów wszystkich uczestników wycieczki. Ubogaca ona kulturowo, skłania do przemyśleń, a także zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto odwiedzić Energyladnię?

Energylandia w Zatorze to miejsce pełne zabawy i niecodziennych atrakcji. To największy park rozrywki w Polsce, który oferuje swoim gościom 30 nowoczesnych urządzeń rozrywkowych, 20 gier i zabaw interaktywnych i 4 sceny widowiskowe. Jeden bilet upoważnia uczestnika wycieczki do korzystania ze wszystkich atrakcji – płaci się raz, a bawi do woli. Na gości czekają atrakcje, które zapewnią nieziemskie przeżycia i niezapomniane emocje. Wspólne przeżywanie przygody integruje uczniów i sprawia, że pełni pozytywnej energii wracają do nauki przy szkolnej ławce.

Wybierając biuro podróży, z którym współorganizować będziemy wycieczkę szkolną, warto postawić na doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nie bez znaczenia dla rodziców uczniów jest cena całego wyjazdu. Decydując się na współpracę z polecaną firmą, zyskujemy gwarancję udanej wycieczki i zadowolenia każdej ze stron.

Opracowanie artykułu:

Biuro Podróży i Turystyki Globtour Zbigniew Głąbiński

al. Papieża Jana Pawła II 32/3, 70-453 Szczecin zachodniopomorskie
e-mail
www
telefon