Działania marketingowe i informacyjne w przedsiębiorstwie należy wspierać wszystkimi możliwymi sposobami. Należy do eksponowanie reklamowych materiałów drukowanych za pomocą odpowiednich akcesoriów. Te wyrabia się z tworzywa sztucznego, zwanego plexi, a ich produkcją zajmuje się firma April z Warszawy. Jakie są to produkty i w jaki sposób mogą przysłużyć się promocji firmy?

Sposoby reklamowania firmy

Jednym ze sposobów reklamowania firmy jest przygotowanie i dystrybucja materiałów drukowanych. Są to przeważnie foldery, ulotki, wizytówki, plakaty i broszury. Aby je odpowiednio wyeksponować, za ich pomocą przekazać klientom odpowiednie informacje i umożliwić zainteresowanym skorzystanie z tych materiałów, należy zastosować przygotowane w tym celu produkty. Będą to akcesoria reklamowe i artykuły biurowe, takie jak: potykacze, ekspozytory, tablice, stojaki, podajniki i inne wyroby z plexi. Ich produkcją zajmuje się firma April z Warszawy. W jej ofercie znajduje się również obróbka tworzyw sztucznych i przygotowanie wyrobów z plexi na zamówienie.

Czym jest plexi?

Plexi to tworzywo sztuczne znane także pod innymi nazwami: szkło akrylowe, szkło organiczne i pleksiglas. Jego najważniejszymi cechami są wysoka przejrzystość, plastyczność i elastyczność. Wyroby z plexi są odporne na żółknięcie, działanie promieniowania słonecznego i uszkodzenia mechaniczne. Z tego materiału sztucznego najczęściej wykonuje się artykuły i akcesoria reklamowe i dekoracyjne. Plexi jest idealny do wykonania między innymi: statuetek, skarbonek, urn, półek sklepowych i gablot wystawienniczych. Natomiast plexi wzbogacone składnikami mineralnymi stosuje się do wytwarzania produktów o podwyższonej i wysokiej twardości. Może to być między innymi wyposażenie sklepów, hoteli, banków lub biur.

Artykuły reklamowe z plexi

Z plexi tworzy się artykuły i akcesoria reklamowe. Zajmują się tym firmy specjalizujące się w obróbce tego tworzywa sztucznego. Jedną z nich jest April, firma znajdująca się w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy tworzą produkty dopasowane do profilu działalności i potrzeb przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki tym artykułom w łatwy i szybki sposób będzie można wypromować firmę, zaprezentować jej ofertę, przechowywać materiały reklamowe, przekazać odpowiednie informacje i wzbudzić zainteresowanie w klientach.. Akcesoria reklamowe z plexi wspomogą także działania marketingowe, a niektóre z nich, takie jak statuetki i tombstony, upamiętnią uroczyste chwile w przedsiębiorstwach.