Sprzedaż gazów technicznych jest jednym z elementów oferty Firmy Handlowo-Usługowej Am-Tech. Przedsiębiorstwo mieszczące się w Kwidzynie w województwie pomorskim działa od 2009 roku. Poza spawalnictwem zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji gaśniczych. I nadal nie jest to koniec propozycji dla klientów. Warto, zatem poznać najważniejsze usługi firmy prowadzonej przez Adama Michalskiego.

Dostępne gazy techniczne

Spawalnictwo ma ogromny wpływ na wiele gałęzi przemysłu. Firmy i warsztaty, które się nim zajmują stale potrzebują zaopatrzenia najwyższej jakości. Dlatego Am-Tech zajmuje się sprzedażą różnych odmian gazów technicznych. Ważne miejsce w tej części jej oferty zajmują mieszanki spawalnicze. Poza nimi kupujący mają do dyspozycji tlen i dwutlenek węgla. Wraz z nimi mogą nabyć pojemniki z argonem, acetylenem i helem. Jak również gazami spożywczymi. Poza sprzedażą, firma Adama Michalskiego wymienia i napełnia butle oraz transportuje gazy. Klienci cenią jej bogaty asortyment, fachową obsługę oraz terminowość dostaw. Co jeszcze ma do zaoferowania doświadczone przedsiębiorstwo handlowo-usługowe z Kwidzyna?

Usługi BHP i PPOŻ

Jak już wspominaliśmy, pomorska firma nie ogranicza się do sprzedaży mieszanek i napełniania butli gazowych. Świadczy także usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Należą do nich przeglądy gaśnic i hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych oraz legalizacje i naprawy. W zakres tych działań wchodzi:

  • sprawdzanie stanu technicznego sprzętu,

  • weryfikacja oznakowania i instrukcji obsługi,

  • wykonywanie pomiarów ciśnienia i wydajności,

  • sporządzanie protokołu z badania.

Przygotowanie protokołu to nie jedyne zaświadczenie o badaniu. Potwierdzeniem przeglądu gaśnic są umieszczane na nich kontrolki. Warto przy tym wiedzieć, że specjaliści z firmy Adama Michalskiego nie zajmują się tylko podręcznym sprzętem gaśniczym.

W razie pożaru w zakładzie przemysłowym liczy się szybka reakcja personelu. Ułatwiają ją specjalne instalacje alarmowe. Dlatego przedstawiany podmiot oferuje montaż i serwis systemów sygnalizacji pożarowej i ostrzegawczych systemów dźwiękowych. Więcej o tej usłudze opowiada pracownik firmy Am-Tech z Kwidzyna:

- Serwisujemy systemy SSP chroniące życie i zdrowie osób użytkujących wyposażone w nie obiekty. Zadaniem tych instalacji jest wczesne ostrzeganie o zagrożeniu pożarowym. Zajmujemy się też systemami DSO rozgłaszającymi sygnały i komunikaty głosowe.

Czas na podsumowanie oferty firmy Adama Michalskiego. Jej usługi BHP i PPOŻ zwiększają bezpieczeństwo w wielu budynkach. Zatem warto z nich korzystać.