Czasem trudno jest znaleźć odpowiedni prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza gdy chcemy podarować coś wyjątkowego i oryginalnego. Roczniki wydawnictwa Hilaris to niezwykłe książki, które stanowią idealny upominek dla osób urodzonych w konkretnym roku. Dzięki nim solenizant może powrócić do najważniejszych wydarzeń, osobistości czy trendów z kolejnych dekad swojego życia.

Zawartość roczników - podróż przez życie

Każdy rocznik jest starannie opracowany i podzielony na tyle rozdziałów, ile dana osoba ma lat, a dodatkowo zawiera jeden rozdział poświęcony roku urodzenia solenizanta. W ten sposób czytelnik może prześledzić swoją historię życia od narodzin, przez dzieciństwo, nastoletnie lata, dorosłość aż po dojrzałość. W każdym rozdziale znajdziemy tematyczne podrozdziały dotyczące mody, polityki, kina, muzyki, sportu, technologii czy ekologii.

Treści w rocznikach - wspólne doświadczenia

Warto zaznaczyć, że treści w rocznikach mogą się powtarzać, gdyż każdy odbiorca doświadczał podobnych wydarzeń w swoim życiu. Niemniej jednak roczniki są napisane na tyle obiektywnie, że każdy czytelnik może dopowiedzieć do danego wydarzenia własne wspomnienia. Nie ma więc sensu kolekcjonować tych książek, lecz raczej skupić się na jednym, najbardziej adekwatnym dla danej osoby.

Personalizacja roczników - indywidualny akcent

Chociaż roczniki nie są personalizowane, to jednak istnieją dwa miejsca w książce przeznaczone do dodania własnego akcentu. Na początku każdej książki znajduje się miejsce na życzenia lub dedykację, a na końcu można umieścić własnoręcznie wybrane zdjęcia. Dzięki temu prezent staje się jeszcze bardziej osobisty i niepowtarzalny.

Dla kogo roczniki będą idealnym prezentem

Roczniki wydawnictwa Hilaris sprawdzą się jako prezent dla osób powyżej 50 roku życia. Mogą to być rodzice, wujostwo, rodzeństwo, nauczyciele, szefostwo czy przyjaciele.

Wydawnictwo Hilaris dba o jakość swoich publikacji

Roczniki wydawnictwa Hilaris są drukowane na wysokiej jakości papierze, co sprawia, że są one trwałe i estetyczne. Oprawa twarda oraz staranne wykonanie sprawiają, że książki te będą prezentować się elegancko na półce czy w biblioteczce, a ich zawartość zachęci do częstego sięgania po nie.

Roczniki dostępne w różnych formatach

Wydawnictwo Hilaris oferuje swoje roczniki w różnych formatach, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla danej osoby. Są dostępne zarówno mniejsze, jak i większe formaty, które różnią się nie tylko rozmiarem, ale również ilością treści.