Naszywki odzieżowe to świetny sposób na ozdobienie ubioru, butów i dodatków oraz oznakowanie odzieży roboczej. Wykorzystywane są również jako nośnik reklamy w gadżetach marketingowych. W zależności od oczekiwań względem efektu finalnego produkcja naszywek odzieżowych odbywa się przy wykorzystaniu kilku podstawowych metod. O charakterystyce każdej z nich opowie przedstawiciel firmy Imar.

Jakie założenia muszą spełniać naszywki odzieżowe?

Niezależnie od wytycznych klienta wszystkie naszywki odzieżowe muszą zostać wykonane skrupulatnie, z najwyższej jakości materiałów i w trosce o najdrobniejsze szczegóły. Niejednokrotnie naszywki odzieżowe wykorzystywane są jako element ozdabiający odzież bądź dodatki i nie można sobie pozwolić na żadne odstępstwa od założonych wytycznych jakościowych. Dodatkowo stanowią one często nośnik reklamy i wykorzystywane są do oznakowania gadżetów reklamowych i odzieży firmowej. W takiej sytuacji są nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim wizytówką firmy. Dlatego to tak istotne, aby zostały zaprojektowane i wykonane perfekcyjnie. Równie często naszywki można zauważyć na odzieży roboczej służb mundurowych – wojskowych, policjantów czy strażaków. Są to zawody zaufania publicznego cieszące się dużym poważaniem wśród obywateli. Osoby dbające o wygląd mundurów doskonale wiedzą, że w tym wypadku również żadne odstępstwa nie wchodzą w grę, a finalny efekt na mundurze musi być schludny i estetyczny. 

W jaki sposób produkowane są naszywki na odzież? 

Poszukując producenta naszywek na odzież, warto wybierać zaufane firmy o bogatym doświadczeniu na rynku i szeregu zadowolonych klientów. Czołowym producentem naszywek na odzież od 1993 roku jest firma Imar. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i produkcją naszywek odzieżowych drukowanych, na folii odblaskowej oraz skóropodobnych. Głównymi metodami wykorzystywanymi do produkcji są: sitodruk, tłoczenie prądami W.CZ. oraz wtryskiwanie PCV. Jak informuje przedstawiciel firmy Imar, sitodruk to jedna z najbardziej uniwersalnych metod służących do produkcji naszywek, pozwala na otrzymanie produktu o żywych kolorach, cechujących się trwałością i wysoką estetyką. Z kolei tłoczenie prądami W.CZ. i wtryskiwanie PCV to nieco bardziej zaawansowane metody, które również pozwalają na uzyskanie produktu o wysokiej trwałości. Jeżeli nie wiesz, jaka metoda będzie odpowiednia, przede wszystkim warto skontaktować się z przedstawicielem firmy Imar, który dobierze technikę idealnie dopasowaną do wymagań względem produktu.