Obecnie marketing internetowy to jedno z najskuteczniej działających narzędzi reklamowych. Szacuje się, że już ponad 70% Polaków aktywnie korzysta ze świata online, dlatego właśnie tam warto przedstawiać swoje produkty i usługi. Poza obecnością liczy się także forma i jakość, a specjalistami od innowacyjnych form prezentacji są przedstawiciele firmy Pc-Expert, która oferuje tworzenie tzw. wirtualnych spacerów, reklam wideo i wiele więcej.

Wirtualny spacer z Pc-Expert, czyli zaprezentuj swoje wnętrza odbiorcom

Szczególnie w branżach, których oferta polega na sprzedaży nieruchomości lub udostępnianiu przestrzeni, prezentacja swoich wnętrz w formie wirtualnego spaceru to doskonały sposób na ułatwienie swoim odbiorcom podjęcia decyzji.

Taka forma reklamy sprawdzi się najlepiej między innymi dla:

  • hoteli,

  • agencji nieruchomości,

  • przestrzeni eventowych,

  • ośrodków wypoczynkowych,

  • domów weselnych,

  • dworków.

Wirtualny spacer to innowacyjna forma przedstawienia swojej oferty potencjalnym zainteresowanym. Dzięki połączeniu wielu panoram sferycznych możliwe jest wyjątkowo dokładne zaprezentowanie wyglądu wnętrz, a dodatkowo nowoczesne techniki programowania umożliwiają dodanie opcji interakcji, które uatrakcyjnią ofertę.

Jeden z przedstawicieli firmy Pc-Expert dodaje:

Z opcji stworzenia wirtualnych spacerów bardzo często korzystają właściciele obiektów premium. Ich odbiorcy cenią sobie oszczędność czasu oraz możliwość podjęcia decyzji z każdego miejsca na ziemi z jednoczesną możliwością zapoznania się ze szczegółami oferty. Dzięki temu nawet kosztowne inwestycje w organizację firmowych eventów, czy konferencji mogą realizować z zaufaniem do wybranego obiektu.

Innowacyjne formy reklamy online z Pc-Expert

Firma Pc-Expert może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu narzędzi teleinformatycznych. Obecnie prężnie działa tworząc dla przedstawicieli różnych branż nowoczesne formy reklamy do wykorzystania w sferze online.

Wirtualne spacery to tylko część możliwości. Właściciele różnych obiektów chętnie korzystają również z panoram sferycznych oraz tzw. gigapanoram, które dodają ich ofercie rozmachu i charakteru.

Eksperci z Pc-Expert oferują również tworzenie profesjonalnych reklam wideo, które obecnie przechodzą swój złoty czas w marketingu internetowym. Z ich pomocą z powodzeniem można przedstawić każdą ofertę, produkt, czy usługę w ciekawy sposób z uwzględnieniem zainteresowań swojej grupy docelowej. Doskonałą formą prezentacji w jak najbardziej rzeczywisty sposób swoich produktów jest także fotografia produktowa 3D, którą znajdziemy w ofercie Pc-Expert.