W wielu branżach pracownicy narażeni są na zmienne warunki atmosferyczne czy bardzo niskie temperatury. Mowa tu w szczególności o grupach zawodowych, które swoje obowiązki wykonują na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku. Aby zadbać o ich  komfort termiczny i bezpieczeństwo, należy zaopatrzyć przedsiębiorstwo w niezbędną odzież ocieplaną. Doskonałe środki ochrony indywidualnej, odzież roboczą i akcesoria BHP dostarcza firma Dawpol.

Kiedy należy zakupić roboczą odzież ocieplaną?

Warstwa ocieplająca w funkcjonalnych ubraniach roboczych nie krępuje ruchów. Wygodne kurtki, kombinezony czy kamizelki ze specjalnym ociepleniem doskonale sprawdzą się więc w pracy fizycznej na powietrzu czy w pomieszczeniach o obniżonej temperaturze. Ocieplana odzież robocza  nie tylko chroni pracownika przed niską temperaturą, ale także zabezpiecza go przed czynnikami zewnętrznymi, jak brud, oleje czy smary.

Doświadczony dystrybutor proponuje duży wybór produktów dla różnych branż, m.in. spodnie, rękawice, ciepłe koszule i polary oraz szereg innych produktów, które zabezpieczą pracownika przed chłodem:

Nowością będzie odzież grzewcza która sprawdzi się w skrajnie niskich temperaturach. Wyposażona w system dogrzewania ciała lub jego części najbardziej narażonych na utratę ciepła. Taka odzież wyposażona jest w ergonomiczne baterie które przez długi czas zasilają ogrzewanie, które to dodatkowo można regulować.

- zapewniają specjaliści. Tak kompleksowy asortyment umożliwi komfortową i bezpieczną pracę nawet w trudnych warunkach, co jest ogromną korzyścią zarówno dla przedsiębiorcy, jak i dla pracownika.

Dlaczego w ocieplaną odzież roboczą warto zaopatrywać się u sprawdzonych dostawców?

Ocieplana odzież robocza powinna spełniać określone normy bezpieczeństwa i jakości.  Przedsiębiorstwo PPHU Dawpol Dawid Dąbrowski działa w branży już od kilku lat dbając o zabezpieczenie potrzeb przedsiębiorców w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej z najwyższą starannością. Dystrybutor proponuje wysokojakościowe produkty od sprawdzonych producentów, m.in.:

  • Art. Mas,

  • JHK Polska,

  • Lahti Pro,

  • Polstar,

  • Portwest,

  • Sara,

  • Urgent.

Doskonała znajomość rynków, specyfikacji, wymogów oraz produktów gwarantuje sprzedaż towarów posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty oraz spełniających normy europejskie. Wyspecjalizowani pracownicy służą fachowym doradztwem i  doświadczeniem w zakresie doboru odpowiedniej odzieży ochronnej, a szeroki asortyment pozwala na zaspokojenie potrzeb pracowników wielu branż.