Każda przestrzeń użytkowana przez ludzi wymaga odpowiednich działań, które zapewnią jej czystość. Zaniedbania prowadzą do stopniowego gromadzenia się zabrudzeń, które ostatecznie powodują pogorszenie stanu obiektu i utraty przez niego walorów estetycznych. Z tego powodu warto zadbać o utrzymywanie czystości. Firma Kobex Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki Sp.j. świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla obiektów handlowych, zakładów pracy i innych przedsiębiorstw. Co oferuje i dlaczego warto jej zaufać?

O co zadba firma Kobex?

Przedsiębiorstwo Kobex z siedzibą w Starachowicach, świadczy kompleksową obsługę porządkową. Firma chętnie podejmie się zleceń, które dotyczą powierzchni wewnętrznych jak i terenów na wolnej przestrzeni. Przedstawiciel firmy dodaje:

Staramy się działać kompleksowo i wszechstronnie. Przyjmujemy zlecenia od obiektów handlowych, biurowców, siedzib zakładów pracy, wszelkiego rodzaju instytucji i firm o różnym charakterze. Chętnie podejmiemy się sprzątania obiektów użyteczności publicznej, terenów otwartych i powierzchni zielonych.

Oferta firmy obejmuje m.in. czyszczenie i konserwację podłóg wszystkich rodzajów, mycie okien, pranie wykładzin, tapicerek, dywanów oraz oczyszczanie różnych elementów wystroju. Przedsiębiorstwo oferuje także utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych m.in. w łazienkach, kuchniach i jadalniach. Rodzaj usług jest wszechstronny i zostaje odpowiednio dopasowany do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Dodatkowo w ofercie zakładu Kobex znajduje się szeroki wachlarz usług szwalniczych.

Dlaczego warto zaufać przedsiębiorstwu?

Firma Kobex Zakład Pracy Chronionej Bartosz Łącki Sp.j. to przede wszystkim bardzo elastyczne przedsiębiorstwo oraz zmotywowany i wyszkolony personel, który przystępuje do zleceń z pełnym zaangażowaniem. Świadczone usługi są zawsze szczegółowo ustalone z klientem i dopasowane do jego wymagań, włączając w to dokładne terminy przeprowadzania czynności porządkowych. Firma dopasuje grafik sprzątania do godzin wyznaczonych przez zleceniodawcę. Przedsiębiorstwo Kobex dysponuje specjalistycznym sprzętem i środkami chemicznymi o różnym przeznaczeniu, dzięki którym usunięte zostaną wszelkie rodzaje zabrudzeń ze wszystkich możliwych powierzchni. Firma wykonuje zlecenia rzetelnie i starannie, dbając o szczegóły. Zakład Kobex gwarantuje terminowość, najwyższą jakość świadczonych usług i owocną współpracę.