Kwiaty to nieodłączny element ceremonii ślubnej i wesela. Panna młoda trzyma w dłoniach bukiet, kwiatami ustrojony jest kościół lub Urząd Stanu Cywilnego, dekoracji z kwiatów z reguły nie brakuje na samochodzie, którym młoda para przyjeżdża na miejsce wesela, wreszcie: kwiatami udekorowana jest sala, w której odbywa się wesele lub przyjęcie. W tym wyjątkowym dniu piękne, pachnące kompozycje powinny być wyjątkowe, a jednocześnie pasujące do sukni panny młodej, motywu przewodniego wesela i – tak po prostu – do gustu nowożeńców. Bogaty wybór dekoracji, stroików i bukietów komponowanych z sercem oferuje kwiaciarnia internetowa A-kwiaty.pl.

Najpiękniejsze dekoracje kwiatowe na ślub

Kwiaty są bardzo ważnym elementem każdej ceremonii ślubnej, nadają całej uroczystości niepowtarzalny klimat. Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę ślubną, korzystając z usług kwiaciarni A-kwiaty.pl. Bukiet panny młodej powinien być dobrany pod kątem jej urody oraz typu sukni. Ważne jest również, aby dekoracje dla pana młodego i świadka, umieszczane w butonierce, współgrały z bukietami panny młodej i świadkowej. Kompozycje kwiatowe ozdabiające kościół powinny mieć charakter delikatny i wyważony. Oprawa kwiatowa sali weselnej dobierana jest w zależności od wizji klientów i motywu przewodniego przyjęcia. Niezależnie od tego, jaki samochód młoda para wybrała na swój ślub, warto zadbać o jego odpowiednie przystrojenie. Nieodłącznym elementem każdego wesela są podziękowania dla rodziców – warto wręczyć im upominki w postaci wiklinowych koszy wypełnionych kwiatami bądź koszy ze słodyczami. Coraz większą popularność zyskują tak zwane flower boxy, czyli szykowne pudełka wypełnione różami.

Zalety bukietów ślubnych z róż

Róże to uniwersalne i ponadczasowe kwiaty o wielu zaletach, do których zdecydowanie zaliczamy piękny zapach i elegancki wygląd, a także bogatą gamę barw. Kompozycje ślubne tworzone z róż wspaniale dopasowują się do większości motywów przewodnich i stylów ślubnych. Najbardziej pasują do stylu glamour, ale w połączeniu z innymi kwiatami stworzą doskonałą wiązankę w stylu boho. Dużym atutem różanych bukietów ślubnych jest ich trwałość, bowiem zachowują one świeżość przez długi czas. Co ważne, róże niezmiennie od wielu lat wpisują się w trendy ślubne. Bukiety i dekoracje kościoła czy sali weselnej z tych kwiatów nigdy nie przestaną być modne.