Nie masz pomysłu na prezent dla Twoich najbliższych? Upominki wręcza się z przeróżnych okazji: ślubów, urodzin czy awansu w pracy. Nie podobają Ci się gotowe wzory w sklepie i chcesz wręczyć im coś wyjątkowego i spersonalizowanego, by w jeszcze lepszy sposób docenić ich obecność w swoim życiu? Zleć fachowcom z firmy Sokrates Krzysztofa Kliś grawerunek na wybranym przedmiocie!

Spersonalizowane prezenty na każdą okazję!

Prezent powinien trafiać w gusta obdarowanego, a dodatkowa personalizacja na pewno zostanie przez niego doceniona. Oczywiście nie musi to być tylko imię, ale także sentencja lub jakieś wspólne wyrażenie, które Was łączy. Dla bardzo bliskich osób może to być istotna dla nich data, np. ślubu czy narodzin dziecka. Poza tym można umieścić różnego rodzaju ilustracje lub zdjęcia.

Metoda grawerowania może być, wykona na drewnie lub na specjalnie przygotowanym aluminium oraz stali nierdzewnej, a także na metalach szlachetnych. Jeśli zdecydujesz się na takiego rodzaju prezent, to musisz wziąć pod uwagę wielkość przedmiotu, na którym chcesz umieścić grawerunek. Jego gabaryty muszą być odpowiednie do wybranego napisu lub ilustracji, by fachowiec w sposób estetyczny mógł wykonać swoją pracę — wypowiada się ekspert. 

Tę technikę można zastosować na breloczkach, zapalniczkach, obrączkach, kubkach termicznych. Tak naprawdę na wszystkim, na czym można wykonać żłobienie. 

Gdzie można wykonać grawerowanie?

Jeśli chcesz umieścić na prezencie wyjątkowy napis lub rysunek, to warto zlecić wykonanie takiej pracy specjalistom. Godną polecenia firmą jest Sokrates, która specjalizuje się w tej branży.  Mają oni spore doświadczenie, a także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu w łatwy sposób wyżłobią wybrany projekt. Możesz u nich zamówić grawerowanie między innymi:

  • długopisy reklamowe,

  • puzzle 3D,

  • zdjęcia na drewnie, stali nierdzewnej czy aluminium,

  • albumy pamiątkowe w drewnianej obudowie.

Usługi swoje kierują zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, oferując bardzo atrakcyjne ceny.