Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Jakie opakowania kartonowe znajdziesz w ofercie firmy Vimini?

2021-10-04
Podstawą branży produkcyjnej i sprzedażowej jest wysyłka różnych towarów. Do tego natomiast niezbędne są specjalne opakowania kartonowe, które oferuje Vimini.

Usługi stolarskie Rafała Pawelskiego, czyli stylowe i solidne meble na zamówienie

2021-10-04
Meble drewniane niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Z pomocą Zakładu Stolarskiego Rafała Pawelskiego możesz uzyskać meble na miarę Twoich potrzeb.

Jak prawidłowo zabezpieczyć zaczep przyczepy?

2021-10-04
Aby zaczep kulowy uniemożliwiał kradzież przyczepy, używa się specjalnego zabezpieczenia. Z naszego artykułu dowiesz się, jak zabezpieczyć zaczep przyczepy.

Jak zrobić ładne zdjęcie do dokumentów?

2021-10-04
Musisz wyrobić wizę lub dowód osobisty? Z pewnością niepokoisz się na myśl o konieczności wykonania zdjęcia. Z naszymi wskazówkami wyjdziesz na nim doskonale!

Oprogramowanie dla księgowości bez umowy - czy to możliwe?

2021-10-03
Programy dla księgowości zazwyczaj bazują na umowach licencyjnych. Istnieją jednak inne rozwiązania. Sprawdź, na czym polega elastyczny system kredytów.

Jak kontrolować pH w kotle parowym?

2021-10-03
Kontrolowanie prawidłowego poziomu pH w kotle parowym jest jednym z podstawowych sposób zachowania jego odpowiedniej pracy i ochrony jego stanu technicznego.

Dlaczego warto wybrać ekspres do kawy ze wbudowanym młynkiem?

2021-10-03
Młynek stalowy czy ceramiczny – jaki wybrać? Podpowiadamy, czym różnią się stalowe żarna od ceramicznych oraz czy ekspres ze wbudowanym młynkiem jest wart zakup

Jak wybrać wózek widłowy dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa?

2021-10-01
Dobór odpowiedniego sprzętu do wymagań stawianych przez specyfikę branży danego przedsiębiorstwa, to podstawa efektywnego i wydajnego zarządzania nim.

Czym się kierować wybierając spodnie robocze?

2021-10-01
Dobre spodnie robocze powinny zapewnić ochronę podczas pracy, a jednocześnie komfort i swobodę ruchów. Co jeszcze jest ważne? Jak wybrać odpowiednie spodnie?

Jak postępować po chirurgicznym usuwaniu ósemek?

2021-10-01
Przygotowujesz się do usuwania ósemki u chirurga? Sprawdź, jak postępować po zabiegu i czego unikać, by uniknąć powikłań i oszczędzić sobie niepotrzebnego bólu.