Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Nexus-group Gdańsk – opinie Klientów: Jak odzyskać pieniądze od brokera

2023-09-22
Oszustwa brokerów stają się coraz powszechniejsze. Jak się przed nimi ustrzec? Gdzie szukać pomocy w przypadku wystąpienia oszustwa? Przeczytaj artykuł!

Spawanie z firmą Andrzeja Walkowiaka - nieodłączny element przemysłu

2023-09-20
Jakie są techniki spawania? Czym charakteryzują się MAG, TIG i MMA? Gdzie można je wykorzystać? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w artykule. Przeczytaj!

Przeglądy, naprawy oraz legalizacje tachografów cyfrowych w ofercie Autoryzowanego Serwisu Samochodów Ciężarowych Truck Servis

2023-09-20
Czym są tachografy cyfrowe? Jaka jest ich rola w samochodach użytkowych? Kiedy dokonać serwisu tachografu? Gdzie można uzyskać jego legalizację? Przeczytaj!

Charakterystyka poszczególnych części klimatyzacji samochodowej - firma Truck Servis

2023-09-20
W obecnych czasach, zarówno klimatyzacja samochodowa, jak i ogrzewanie postojowe pełnią bardzo ważne funkcje. Sprawdź, co warto wiedzieć o tych systemach.

Jakie są zalety i wady drewnianej podłogi?

2023-09-21
Drewniana podłoga jest synonimem piękna, elegancji i wytrzymałości. Poznaj inne korzyści, jakie daje montaż drewnianej podłogi i sprawdź, jakie są jej wady

Musisz przeprowadzić audyt energetyczny? Powierz go firmie Mateusza Rosia

2023-09-20
Dowiedz się, czym dokładnie jest audyt energetyczny. Sprawdź, dlaczego i kiedy warto go przeprowadzić. Możesz to zrobić z zaufaną firmą Mateusza Rosia.

Idealna sukienka na jesień. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Fashion By Sisters

2023-09-19
Planujesz zakup nowej sukienki na jesień i zastanawiasz się nad tym, która opcja będzie najlepsza? Sprawdź ofertę przygotowaną przez Fashion By Sisters!

Najczęstsze usterki maszyn w przemyśle ceramicznym - jak im zapobiegać? Porady Ceramika Serwis

2023-09-19
Prawidłowe działanie linii produkcyjnej jest kluczowe dla firm z przemysłu ceramicznego. Dowiedz się, jak zapobiegać najczęściej występującym awariom.

Meble metalowe dla gastronomii od firmy Optima — odporne na działanie czasu i użytkowników

2023-09-20
Meble metalowe dla gastronomii są wytrzymałe, trwałe i łatwe w utrzymaniu, co czyni je idealnym wyborem dla tego typu lokali. Co warto wiedzieć na ich temat?

Jak automatyczne wagi porcjujące oferowane przez firmę Automex System s.c. wpływają na efektywność produkcji?

2023-09-20
Wagi porcjujące służą do precyzyjnego odważania materiału, co pozwala na używanie odpowiedniej ilości produktu w każdej partii. Sprawdź korzyści ich stosowania.