Blog Panoramy Firm

Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Dlaczego warto budować domy z drewna?

2019-10-14
Drewniany dom
Budowa domu trwa zazwyczaj długo. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz postawić drewniany dom ekologiczny. Dowiedz się, dlaczego domy drewniane to ciekawa opcja.

Jak wyremontować stary dom?

2019-10-14
Budowa pod klucz
Stary budynek, który lata świetności ma już za sobą, może okazać się domem idealnym. Trzeba tylko przeprowadzić prace remontowe. Jak zabrać się za remont?

Blaszany garaż – alternatywa dla garażu tradycyjnego

2019-10-14
Źródło: gettyimages
Garaż blaszany wykonany jest najczęściej z blachy stalowej ocynkowanej. Konstrukcja jest lekka i łatwa w montażu. Standardowy wymiar garażu to 3 m x 5 m.

Języki obce kluczem do sukcesu

2019-10-14
Nauka języków obcych
Warto uczyć się języków obcych po to, by móc komunikować się za granicą zarówno w czasie wyjazdów rekreacyjnych, jak i udając się tam do pracy.

Co to jest choroba Hashimoto? Objawy, dieta i leczenie

2019-10-11
choroba hashimoto
Hashimoto to zespół, o którym słyszy się coraz częściej. Dowiedz się, czym się objawia oraz jak wygląda leczenie. Sprawdź, czy z chorobą można zajść w ciążę.

Opakowania w przemyśle kosmetycznym

2019-10-14
Polistyren
Przeczytaj jak są produkowane opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego. Sprawdź jakie właściwości ma polistyren, z którego są wykonywane.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnego ośrodka leczenia alkoholizmu?

2019-10-14
Leczenie alkoholizmu
Garść przydatnych informacji na temat prywatnych ośrodków leczenia choroby alkoholowej. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą taka metoda terapii uzależnienia.

Legalna instalacja wodomierza

2019-10-14
Wodomierz domowy
Sprawdź, kto i w jaki sposób może poprawnie, a przede wszystkim legalnie zająć się instalacją wodomierza. Zobacz, dlaczego nie warto zająć się tym samemu.

Czym się kierować przy wyborze lekarza dla dziecka?

2019-10-14
Lekarz dziecięcy
Szukasz dobrego pediatry dla swojego dziecka? A może jesteś przyszłą mamą? Sprawdź, o jakich rzeczach należy pamiętać wybierając konkretne usługi medyczne.

Skąd pochodzą pierogi?

2019-10-14
Przepyszne pierogi
Czy zastanawiałeś się, skąd właściwie pochodzi najpopularniejsze polskie danie, czyli pierogi? Sprawdź, kto je wymyślił i z czym się je zjada w innych krajach.