Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Odzież używana- tani sposób na modną szafę.

2020-07-01
Wydawać by się mogło, że zaopatrzenie sklepu z odzieżą używaną to żaden problem. Jednak od jakości towaru zależy liczba klientów. Jaką hurtownię wybrać?

Powszechne usługi geodezyjne

2020-07-01
Firmy geodezyjne zajmują się różnorodnymi pracami. Wykonują one m.in. opracowywanie dokumentacji geologiczno-inżynierskich, czy obliczaniem stateczności skarp.

Czy warto założyć własną działalność gospodarczą?

2020-07-01
Kryzys gospodarczy doprowadził do upadku wielu firm w 2020 roku. Czy wobec tego warto zakładać działalność? Masz pomysł na biznes? Nie zwlekaj i zajrzyj tutaj!

Jak znaleźć idealne biuro dla swojej firmy?

2020-06-30
Przestrzeń biurowa powinna być funkcjonalna i spełniać potrzeby danej firmy oraz jej pracowników. Sprawdź, jak wybrać idealne biuro dla swojej firmy.

W jaki sposób należy postępować ze zużytymi bateriami i akumulatorami?

2020-06-30
Odpowiednia segregacja śmieci pozwala uchronić środowisko naturalne. Najważniejsza jest gospodarka odpadami problemowymi, a w tym bateriami i akumulatorami.

Czy można pić wodę prosto z kranu?

2020-06-30
Wielu z nas ma opory przed napiciem się wody z kranu. Cały czas wierzymy, że znajdują się w niej bakterie i niezliczone ilości kamienia. Jak jest naprawdę?

Przejazdy do Niemiec systemie door-to-door

2020-06-30
Wybierasz się w podróż do Niemiec? Sprawdź, jaki środek transportu będzie najbezpieczniejszy i zapewni Ci komfort. Dowiedz się, czym są przejazdy door-to-door.

Jakie instalacje sanitarno-grzewcze wybierać?

2020-06-29
Dowiedz się, jakie instalacje sanitarne są korzystne dla Ciebie. Sprawdź, jakie korzyści niesie używanie miedzi w instalacjach grzewczych w domu rodzinnym.

Projektowanie oraz budowa domu - instalacje zewnętrzne

2020-06-29
Dowiedz się, jak należy prawidłowo zadbać o zewnętrzne instalacje domu i jakie usługi oferują firmy branżowe. Poznaj fakty o projektowaniu i budowie domu.

Zastosowanie maszyn dźwigowych w budownictwie

2020-06-29
Dowiedz się, jak w łatwy i wygodny sposób zaaranżować wypożyczenie maszyn dźwigowych z operatorem. Sprawdź, kiedy maszyny z wysięgnikiem są niezbędne.