Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Naked cake — ciekawa propozycja na weselny tort

2020-11-20
Co cechuje weselny tort w stylu naked cake? Dlaczego warto wybrać go na swoje wesele? Na te pytania odpowiadamy w artykule. Zapraszamy do jego lektury.

Na czym polega przedsądowa windykacja należności?

2020-11-20
Windykację długów dzieli się na dwa główne etapy: przedsądową i sądową. Niekiedy należności da się odzyskać w ramach działań z pierwszego. Sprawdź, czym one są.

Wynajem autokaru – najczęściej zadawane pytania

2020-11-20
Na co zwracać uwagę wynajmując autokar na krótkie i długie trasy? Jakie czynności wykonać przed znalezieniem wypożyczalni? Jak wybrać środek transportu?

Różnice między płytą gipsowo-kartonową a tynkiem

2020-11-20
Jakie są różnice techniczne między płytą karton-gipsową a tynkiem? Która metoda jest obecnie popularniejsza – tynkowanie czy aplikacja płyt gipsowych?

Jak zapobiegać hałasowi emitowanemu przez maszyny przemysłowe?

2020-11-20
Ochrona pracowników przed nadmiernym hałasem na hali jest wymogiem przepisów BHP. W artykule wskazujemy, jakie są sposoby wygłuszania maszyn przemysłowych.

Jak znaleźć dobrą firmę sprzątającą?

2020-11-20
Firmy sprzątające to przedsiębiorstwa, które zajmują się utrzymaniem czystości na najwyższym poziomie. Jak wybrać dobrą firmę sprzątającą? Sprawdź to!

Pieluszki tetrowe dla dzieci – dlaczego warto ich używać?

2020-11-20
Pieluszki tetrowe kojarzą się nam z zamierzchłą przeszłością, jednak z powodzeniem stosowane są do dziś. Dlaczego pieluchy tetrowe są lepsze od jednorazowych?

Wakacje nad morzem. Hotel czy domek letniskowy – gdzie się zatrzymać?

2020-11-20
Jarosławiec to jedna z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Wybierasz się tam na wakacje z rodziną? Koniecznie sprawdź, gdzie warto się zatrzymać!

Na czym może polegać optymalizacja podatkowa?

2020-11-20
Optymalizacja podatkowa ma na celu minimalizację lub uniknięcie obciążeń. Jakie działania mieszczą się w jej zakresie? Na to pytanie odpowiadamy w artykule.

Jak skutecznie odwołać się od wypowiedzenia umowy o pracę?

2020-11-20
W pewnych sytuacjach pracownik może odwołać się od wypowiedzenia umowy o pracę. Wyjaśniamy, kiedy w jakich okolicznościach oraz jak zrobić to prawidłowo.