Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Jak przygotować skuteczny plakat reklamowy?

2021-04-06
Stoisz przed wyborem formy reklamy wydarzenia kulturalnego lub produktu? Sprawdź zatem, jak możesz wypromować je z wykorzystaniem plakatu reklamowego.

Oryginalne opakowania kartonowe w ofercie drukarni-wydawnictwa Edytor

2021-04-06
Reklama może mieć różne formy, a jedną z nich są same opakowania produktów. Poznaj bliżej ofertę drukarni-wydawnictwa Edytor z Dzierżoniowa w tym zakresie.

Popraw gospodarowanie odpadami w firmie dzięki szkoleniom AGM Konsulting

2021-04-02
Szkolenia środowiskowe są niezbędne, by firma działała zgodnie z obowiązującymi normami. Dowiedz się, jakie usługi w tym zakresie oferuje AGM Konsulting.

Nietypowy sposób na relaks, czyli czym jest ASMR?

2021-04-02
ASMR to objawienie ostatnich lat, które cieszy się dużą popularnością. Sprawdź, czym jest ta tajemnicza technika relaksu i jakie korzyści się z nią wiążą.

Jak wybrać matę do jogi? 4 najważniejsze kryteria

2021-04-01
Joga nie wymaga posiadania wielu akcesoriów poza matą i wygodnym strojem. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i sprawdź, jak wybrać najlepszą matę do ćwiczeń.

Jak urządzić pokój dziecięcy w stylu skandynawskim?

2021-03-31
Styl skandynawski świetnie sprawdzi się także w pokoju dziecięcym. O czym należy pamiętać, urządzając taki pokój? Jakie meble i dodatki wybrać? Sprawdź!

Jakie są objawy pokrzywki? Rodzaje i przyczyny dolegliwości

2021-03-31
Pokrzywka to wysypka, która objawia się zmianami skórnymi w postaci obrzęku i bąbli. Poznaj rodzaje tej dolegliwości oraz sprawdź, jakie są jej przyczyny.

Jakie właściwości ma aloes?

2021-03-31
Aloes ma wiele cennych właściwości i zastosowań. Wykorzystywany jest w kosmetyce, dermatologii i medycynie. Na co pomaga aloes i jakie ma działanie? Sprawdź!

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa – dostawca certyfikowanych materiałów do wyrobu betonów towarowych

2021-03-30
Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa to firma, która specjalizuje się w sprzedaży kruszyw drobnych i grubych. Które sprawdzą się do wyrobu betonu?

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa – producent kruszyw drogowych

2021-03-30
Z każdym rokiem w Polsce buduje się coraz więcej dróg i autostrad. Potrzeba do tego wysokiej jakości kruszyw. Ich producentem jest Kruszywo S.A. z Krakowa.