Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Kiedy przeprowadza się rozgraniczenie nieruchomości?

2020-11-26
To proces, który polega na wyznaczaniu granicy, punktów i linii granicznych, utrwaleniu granic na gruncie oraz stosownej dokumentacji.

Magazynowanie towaru sklepu internetowego. 3 najpopularniejsze opcje

2020-11-25
Poznaj najpopularniejsze możliwości magazynowania towaru e- sklepu. Dowiedz się, kiedy warto wynająć magazyn, a kiedy skorzystać z dostępnych alternatyw.

Domy kanadyjskie – budownictwo przyszłości

2020-11-25
Domy kanadyjskie, czyli szkieletowe mają liczne zalety, takie jak czas budowy czy cena. Poznaj lepiej te ekologiczne i energooszczędne domy mieszkalne.

Jakie badania krwi warto wykonywać regularnie?

2020-11-24
Regularne poddawanie krwi analizie laboratoryjnej jest bardzo ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Sprawdź, które badania warto wykonywać cyklicznie.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup rynien stalowych?

2020-11-24
Rynny stalowe charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i atrakcyjną ceną. Szukasz dobrego montażysty? Sprawdź ofertę przygotowaną przez firmę Dach Boho!

Jak usunąć wgniecenia karoserii po kolizji?

2020-11-23
Twoje auto ma nieestetyczne wgniecenia, powstałe na skutek kolizji? Dowiedz się, w jaki sposób można je usunąć, by samochód odzyskał swój nienaganny wygląd.

Na czym polega hydroizolacja dachu płaskiego membraną PCV?

2020-11-23
Izolacja membraną z tworzywa PCV to sposób na zatrzymanie wilgoci. Dowiedz się, na czym polega taka usługa i jakie właściwości ma membrana hydroizolacyjna PCV.

Jak działają gaśnice proszkowe i kiedy należy je stosować?

2020-11-20
Gaśnice proszkowe stanowią jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów gaśnic. Dowiedz się jak działają, kiedy można, a kiedy nie powinno się ich stosować.

Co cechuje dobrą firmę sprzątającą?

2020-11-20
Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze najlepszej firmy sprzątającej? Co musi ją cechować? Jak się do zabrać do tej kwestii? Dowiedz się tego w artykule.