Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Pełna księgowość jako precyzyjny system ewidencyjny

2022-09-08
Na czym polega pełna księgowość i które podmioty są zobowiązane do prowadzenia ksiąg rachunkowych? Sprawdź, z jakich elementów składają się księgi rachunkowe.

Najczęstsze problemy dotyczące usług asenizacyjnych

2022-09-06
Jakie są najczęstsze problemy dotyczące usług asenizacyjnych. Czym one są oraz jakie problemy możemy napotkać. Co warto wiedzieć o usługach asenizacyjnych?

Stożek rogówki u dziecka. Jak rozpoznać chorobę?

2022-09-06
Nadwrażliwość na światło czy zaczerwienione oczy to tylko niektóre objawy świadczące o pojawieniu się stożka rogówki u Twojego dziecka. Kliknij i dowiedz się wi

Czym kierować się przy wyborze dysz do opryskiwacza polowego? Poznaj ofertę firmy Pol-Agro!

2022-09-23
Na efektywność i skuteczność wykonywanych zabiegów ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy polowych, mają dysze. Sprawdź, co dokładnie warto o tym wiedzieć!

Zwolnienie z VAT przedmiotowe a podmiotowe. Na czym polega różnica?

2022-09-04
Na czym polega różnica między zwolnieniem VAT przedmiotowym a podmiotowym? Skąd wiedzieć, czy Twojej firmie przysługuje właśnie takie prawo? Kliknij i sprawdź.

Zwyczaje greków przy posiłku

2022-09-02
Grecy wykazują wyjątkową ekspresję podczas przywitań czy biesiadowania w tawernach. Uchodzą za bardzo rodzinnych i gościnnych. Czego można oczekiwać po nich?

Jak usunąć rysy z drewnianego stolika kawowego?

2022-09-02
Stolik kawowy to w salonie jeden z najmocniej eksploatowanych mebli. Jak usunąć rysy powstałe na jego powierzchni? Co będzie potrzebne? Podpowiadamy!

Kompleksowa oferta firmy Marta Czyż Montaż i naprawa plandek

2022-09-07
Twoja firma korzysta z aut dostawczych albo ciężarowych? Zabezpiecz towar - sprawdź trwałe i wytrzymałe pokrycia od firmy Marta Czyż Montaż i naprawa plandek!

Jeśli twoja plandeka uległa zniszczeniu, skorzystaj z usług firmy Marta Czyż Montaż i naprawa plandek!

2022-09-07
Prowadzisz firmę, a plandeka twojego auta dostawczego uległa zniszczeniu? Nie wyrzucaj – napraw! Poznaj ofertę firmy Marta Czyż Montaż i naprawa plandek!

Reklama na plandekach samochodowych - Marta Czyż Montaż i naprawa plandek

2022-09-07
Plandeka samochodowa z nadrukiem reklamowym to doskonały nośnik informacji o twojej firmie. Poznaj ofertę przedsiębiorstwa Marta Czyż Montaż i naprawa plandek!