Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Namiot tipi jako prezent na święta dla dziecka

2020-11-19
Szukasz świątecznego prezentu dla dziecka, ale nie chcesz kupować kolejnej zabawki? Ciekawym pomysłem może być namiot tipi. Zobacz, jakie są jego zalety i wady.

Jak korzystnie sprzedać dom?

2020-11-19
Jak korzystnie sprzedać dom i czy warto najpierw go wyremontować? Kiedy powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalisty? Przeczytaj i zobacz, ile możesz zyskać!

Jak ubezpieczyć mieszkanie bez wychodzenia z domu?

2020-11-19
Dla wielu osób spotkanie z agentem było nieodłączną częścią zawarcia ubezpieczenia. Obecnie jednak warto korzystać z innych form zakupu polisy. Sprawdź jakich!

Na czym polegają przeciski pneumatyczne w budownictwie?

2020-11-19
Mnogość zalet technologii bezwykopowych sprawia, że ich metody są coraz częściej wykorzystywane. Jedna z nich to przeciski kretem. Opisujemy, na czym polegają.

Jak powstaje pellet?

2020-11-18
Jakie właściwości ma oraz w jaki sposób powstaje pellet drzewny? Jakie maszyny stosuje się w procesie produkcyjnym tej biomasy drzewnej? Dowiedz się więcej.

Top 5 pomysłów na prezent świąteczny dla niej

2020-11-17
Nie wiesz jaki wybrać prezent na święta dla swojej żony, dziewczyny, przyjaciółki bądź innej bliskiej Ci kobiety? Oto sprawdzone pomysły na prezent dla niej.

Jak dbać o buty zimowe?

2020-11-17
Kiepskie warunki pogodowe szybko odbijają się na stanie naszego obuwia. W jaki sposób czyścić je i konserwować, aby przetrwało dużo dłużej niż jedną zimę?

Czym się różni suplementu diety od leku?

2020-11-17
Suplementy diety są bardzo popularne, jednak wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, czym tak naprawdę są. Jak działają i w jaki sposób różnią się od leków?

Jak działa oczyszczacz powietrza? Na co zwracać uwagę przy jego zakupie?

2020-11-17
Zanieczyszczone powietrze jest zagrożeniem dla naszego zdrowia, przed którym ciężko uciec nawet w zaciszu własnego domu. Czy oczyszczacz powietrza je zwalczy?

Klient nie chce zapłacić za fakturę? Sprawdź, dlaczego warto zadbać o pomoc dobrego adwokata!

2020-11-17
Twoi klienci celowo unikają płatności za wystawione faktury? Sprawdź, w jaki sposób sprawnie poradzić sobie z problemem dzięki pomocy doświadczonego adwokata!