Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Z jakich etapów składa się wycena przedsiębiorstwa?

2020-09-10
Wyliczenie wartości przedsiębiorstwa wymaga specjalistycznej wiedzy. Sprawdź, w jakich sytuacjach i dlaczego pomoc rzeczoznawcy majątkowego będzie niezbędna.

Dlaczego warto korzystać z księgowości online?

2020-09-09
Księgowość zdalna cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców. Dlaczego warto z niej skorzystać? Sprawdziliśmy! Przeczytaj nasz artykuł!

Biofilia w łazience – poczuj bliskość natury!

2020-09-08
Żywa roślinność ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Chętnie zapraszamy ją do swoich wnętrz, w tym coraz częściej do łazienek. Czym jest biofilia? Sprawdź

Na jakie rzeczy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu używanego samochodu?

2020-09-08
Zakup auta używanego to niekiedy ryzykowna inwestycja, dlatego konieczne jest sprawdzenie kilku rzeczy. Na co musimy w szczególności uważać podczas transakcji?

Kiedy sięgnąć po spódnicę o kroju ołówkowym?

2020-09-08
Spódnice ołówkowe cechują się tym, że mocno podkreślają sylwetkę. W związku z tym w jej stylizacji trzeba przestrzegać pewnych reguł. Piszemy o nich w artykule.

Zaginięcia osób – dlaczego warto zadbać o pomoc doświadczonego detektywa?

2020-09-08
W przypadku zaginięcia jednego z członków rodziny pomoc Policji może okazać się niewystarczająca. Sprawdź, jak mogą pomóc Ci specjaliści z agencji Secret!

Jakie zalety mają kosze cargo?

2020-09-08
Kosze cargo to doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni. Marzysz o funkcjonalnych meblach? Zajrzyj tutaj i przekonaj się, dlaczego warto się zdecydować!

Pedicure medyczny a kosmetyczny – jaka jest różnica?

2020-09-07
Pedicure leczniczy to zabieg, który wykonywany jest w gabinetach podologicznych. Czym różni się on od zabiegu wykonywanego przez kosmetyczki? Sprawdź!

Czy warto się zdecydować na oprawę muzyczną pogrzebu?

2020-09-04
Najczęściej muzykę wykorzystuje się do podkreślenia radosnych chwil. Odpowiednio dobrany repertuar może również towarzyszyć w ostatnim pożegnaniu zmarłego.

Jakich błędów unikać przy wyborze kasy fiskalnej dla działalności?

2020-09-04
Inwestycja w kasę fiskalną do punktu handlowo-usługowego musi być przemyślaną decyzją. Dowiedz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów przy zakupie.