Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Charakterystyka i zastosowanie etykiet termicznych

2021-11-18
Etykiety termiczne cechują się wysokiej jakości wydrukiem. Z tego powodu są chętnie wykorzystywane w wielu branżach. Sprawdź, czym się charakteryzują!

Artystyczne układanie kostki brukowej w wykonaniu zespołu brukarzy firmy JAGAN

2021-11-17
Firma JAGAN z Rumii oferuje swoim klientom artystyczne układanie kostek brukowych. Na czym polega taka usługa? Kliknij link i poznaj najważniejsze szczegóły.

Najpopularniejsze prezenty na święta. Co kupić najbliższym?

2021-11-15
Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Nic straconego. Sprawdź, najpopularniejsze wybory Polaków i zdecyduj, co kupić pod choinkę swoim najbliższym.

WOK – zaufany producent opakowań kartonowych

2021-11-15
Wytwórnia Opakowań Kartonowych zlokalizowana jest niedaleko Poznania. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pudeł tekturowych. Do czego one służą?

Które iglaki można posadzić w cieniu?

2021-11-10
Iglaki cieniolubne nie wymagają intensywnej pielęgnacji, co jest ich ogromną zaletą. Kliknij, aby dowiedzieć się, które gatunki warto wybrać do ogrodu.

Wybieramy damskie majtki do białych spodni

2021-11-10
Jeśli chcesz wyglądać elegancko, załóż białe spodnie. Pamiętaj jednak o dopasowaniu do nich majtek. Podpowiadamy, jaka bielizna nie zepsuje takiej stylizacji.

Jakie są rodzaje chleba i jak je rozpoznawać?

2021-11-08
Różnorodność pieczywa w piekarniach sprawia, że często nie wiemy, które wybrać. Aby ułatwić Wam codzienne zakupy, stworzyliśmy mini poradnik dotyczący chleba.

Herbata czarna i zielona – poznaj tajniki najstarszych napojów świata

2021-11-05
Z pewnością zależy Ci, by Twoja herbaciarnia była chętnie odwiedzana i doceniana. Korzystaj zawsze ze szlachetnych odmian herbat i najlepszych dostawców.

Czy gotowy fondant pszczeli jest bezpieczny dla pszczelich rodzin?

2021-11-05
Gotowe ciasto pszczele to jeden z najczęściej stosowanych pokarmów dla pszczół. Czy gotowy fondant jest bezpieczny dla pszczelich rodzin? Odpowiadamy!

Jak zutylizować starą nawierzchnię poliuretanową?

2021-11-04
Planujesz wymianę bezpiecznej nawierzchni na boisku sportowym lub na szkolnym placu zabaw? Zaplanuj prawidłową utylizację odpadów z remontu. Czytaj dalej.