Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Przygotowania często trwają nawet kilka lat. Z jednej strony dlatego, iż terminy, które dotyczą rezerwacji sali, są odległe. Z drugiej natomiast dlatego, iż po prostu przygotować trzeba wiele rzeczy. Ułożyć menu, nawiązać współpracę z poszczególnymi usługodawcami, jak fotograf, czy zespół muzyczny.

Piękny bukiet ślubny od Kwiatowy Zakątek

Pannie młodej zależy, by w tym właśnie dniu wyglądać wyjątkowo. Dlatego dużo uwagi przywiązuje do dodatków, które stanowią estetyczne uzupełnienie głównego stroju – sukni ślubnej. Jednym z najważniejszych elementów jest oczywiście bukiet ślubny. Warto nawiązać współpracę z profesjonalną pracownią florystyczną, która wykonuje tego rodzaju usługi. Kwiatowy Zakątek działa na rynku od wielu lat. Dzięki doświadczeniu, ale także znajomości trendów, pomogą w odpowiednim doborze kwiatów pod kątem stroju.

Rozumiemy, że dla wielu osób wybór bukietu ślubnego jest bardzo ważny. Przygotowania do ślubu to spora ilość stresów i niepewności, które sprawiają, że panie młode wkładają sporo pracy w dobranie ze sobą poszczególnych elementów. Dlatego staramy się jak najbardziej pomóc w doborze odpowiedniego zestawu kwiatów, jak też wielkości bukietu. Pod uwagę bierzemy zarówno dekorację na sali weselnej, suknię panny młodej, dodatki, z których korzysta, jak też indywidualne preferencje. Wszystko po to, by panna młoda mogła kroczyć dumnie i z uśmiechem po ślubnym kobiercu

mówi specjalista.

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru bukietu ślubnego?

Przede wszystkim miesiąc, w którym odbywa się wydarzenie. W dużej mierze od tego zależy dostępność poszczególnych roślin. W szczególności tych sezonowych. Jednak śluby często odbywają się w okresie letnim i jesiennym, co sprawia, że wybór jest szeroki. Trzeba pamiętać, że bukiet ślubny musi mieć określoną wielkość. Musi być stosunkowo lekki, aby panna młoda nie zmęczyła się jego trzymaniem. Nie może również dominować, czy przysłaniać panny młodej, ponieważ to ona jest najważniejsza.