Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja mają na celu usunięcie groźnych dla zdrowia ludzi szkodników z lokali usługowych i mieszkalnych oraz wszelkich innych budynków, w których niedopuszczalne jest występowanie owadów, gryzoni i innych szkodników. Profesjonalne firmy przeprowadzające zabiegi DDD, takie jak Pest Patrol z Wrześni, kierują się szeregiem procedur podczas przeprowadzania takich zabiegów. Jakich? Tego dowiesz się z poniższego artykułu.

Podstawowe usługi DDD dla firm i osób prywatnych

Odpowiednia prewencja minimalizuje ryzyko pojawienia się szkodników w budynku. Co jednak zrobić, jeśli już dostrzeżemy choćby najmniejsze oznaki bytności mrówek, pluskiew czy pcheł albo szczurów? Pest Patrol to profesjonaliści zajmujący się skutecznym zwalczaniem owadów i gryzoni, a także groźnych dla zdrowia i życia ludzi drobnoustrojów:

Skutecznie usuwamy takie owady jak mrówki, pchły, muchy, pluskwy, karaluchy, trojszyki, strąkowce, czy omacnice. Zajmujemy się także usuwaniem gryzoni w domach, firmach, czy zakładach zajmujących się przetwórstwem żywności. Zapewniamy ochronę posesji przed kunami i kretami.

Firmy z branży DDD oferują więc szereg działań związanych z zapobieganiem i eliminacją z terenu zakładu przemysłowego, lokalu usługowego, firmy czy budynku mieszkalnego zagrożeń w postaci gryzoni i szkodników magazynowych oraz owadów i szkodników drewna.

Jakie kroki należy podjąć kiedy zauważymy obecność szkodników?

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest telefon do dyspozytora, który przeprowadzi wywiad. Wtedy firma Pest Patrol poinformuje, w jaki sposób przygotować lokal do zabiegu dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji oraz w jaki sposób postępować po jego wykonaniu. Następnie na miejsce zgłoszenia zostanie wysłany technik  DDD, który przeprowadzi odpowiedni zabieg. Co bardzo istotne – twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć o problemie. Usługi DDD wykonywane są z zachowaniem dyskrecji i poufności.

Firma Pest Patrol przeprowadza zabiegi dostosowane do rodzaju zagrożenia z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Są to między innymi:

  • opryski,
  • zamgławianie,
  • fumigacja,
  • wyłożenie rodentycydu lub insektycydu.

Specjaliści z firmy Pest Patrol - Dezynfekcja, Deratyzacja, Dezynsekcja - usługi DDD kierują się wieloletnim doświadczeniem i obserwacją aby uzyskać maksymalną skuteczność. Liczne certyfikaty i szkolenia stale podnoszące kompetencje pracowników sprawiają, że usługi DDD oferowane przez firmę są wykonywane rzetelnie oraz zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu ochrony środowiska i zarządzania żywymi zasobami przyrody.