Ślub to jedno z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu. Warto więc zadbać o odpowiednią oprawę tego dnia i skorzystać z profesjonalnych usług florystycznych. Dobrze dobrane dekoracje ślubne wprowadzą wyjątkowy klimat i podkreślą rangę wydarzenia. Sprawdź, jakie kwiatowe trendy królują na ceremoniach ślubnych w 2022 roku i poznaj ofertę firmy Regis.

Bukiet ślubny – trendy w 2022 roku

Bukiet w stylu boho, tradycyjna wiązanka czy rustykalna kompozycja? Wybór ślubnych kwiatów nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście, rynek usług florystycznych jest bardzo dobrze rozbudowany i przyszłe Panny Młode mogą liczyć na profesjonalną poradę w tym zakresie. Opowiedziała o tym specjalistka z kwiaciarni Regis.

Bukiet ślubny powinien podkreślać charakter, urodę i sylwetkę Panny Młodej. Przykładowo, długie bukiety uformowane w naręcze będą optycznie wyszczuplać, natomiast okrągłe kompozycje kwiatowe będą idealne dla kobiet wysokich i szczupłych. Zawsze indywidualnie dobieramy bukiet do osoby, a dodatkowo mamy na uwadze obowiązujące trendy. W tym roku nawiązują one do powrotu do natury. Zatem, niezwykle popularne są bukiety w stylu boho z wysokimi trawami i piórami. Natomiast najmodniejszy kolor to eleganckie bordo.

O jakie dekoracje warto się jeszcze zatroszczyć?

Bukiet dla Panny Młodej jest uznawany za najważniejszy kwiatowy element, niemniej nie można zapomnieć także o innych dekoracjach. Co jeszcze jest ważne? Florystki z kwiaciarni Regis oferują najbardziej przydatne usługi w tym zakresie:

  • ozdobienie kościoła,

  • dekorację stołu prezydialnego,

  • dekorację stołów, przy których siedzieć będą goście,

  • ozdobienie wejścia na salę weselną,

  • ubranie samochodu, którym przemieszcza się Para Młoda.

Dzięki zachowaniu spójności w dekoracjach można stworzyć, niezapomniany klimat i podkreślić charakter nowożeńców. Tym bardziej, że w ostatnich latach odchodzi się od tradycyjnych kompozycji na rzecz indywidualnych i oryginalnych zestawień.

Dodatki, gwarantujące świetną zabawę!

Warto wiedzieć, że w 2022 roku bardzo modne są też dekoracje florystyczne, przygotowywane z myślą o fotografii. Przykładem może być kwiatowa ścianka w lokalu, przy której goście weselni mogą robić sobie zdjęcia. Innym popularnym pomysłem jest też zamówienie wianków z kwiatów dla najmłodszych uczestniczek imprezy weselnej. Pomysłów jest więc bardzo dużo, ale zawsze warto skonsultować z profesjonalistami. Jak już wspominaliśmy, w województwie małopolskim dobrymi opiniami cieszy się kwiaciarnia Regis, zatem warto właśnie tam się udać!