Radca prawny to specjalista, którego pomoc może okazać się nieoceniona w przypadku uzyskania porady prawnej, ale również sporządzenia dokumentów i umów, a także reprezentowaniem klient przed organami państwowymi. Radca prawny może być nie tylko obrońcą, ale również pełnomocnikiem. Mieszkańcy Rumi i okolic mogą skorzystać z pomocy Kancelarii Radcy Prawnego Anny Staszewskiej-Prys.

W czym może pomóc radca prawny?

Radca prawny to wszechstronny specjalista, który może mieć doświadczenie w problemach związanych z prawem cywilnym, takich jak sprawy o zasiedzenie, podział spadku, uzyskanie zachowku, czy też odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych lub błędów lekarskich. Wielu radców prawnych specjalizuje się również w prawie rodzinnym, a więc w sprawach związanych z rozwodem, alimentami, podziałem opieki nad dziećmi, ustaleniem ojcostwa, a także sprawami, w których konieczne jest zezwolenie na dokonanie czynności w imieniu małoletniego. W wielu kancelariach radcy prawnego pomoc znajdą także te osoby, które poszukują porad administracyjnych, oscylujących wokół prawa budowlanego, ochrony środowiska, zagospodarowania przestrzennego i spraw spadkowych. Nie da się więc ukryć, że pomoc radcy prawnego może być naprawdę wielokierunkowa.

Czym wyróżnia się Kancelaria Radcy Prawnego Anny Staszewskiej-Prys?

Poszukując radcy prawnego, warto zwrócić uwagę na zakres jego usług. W ofercie Kancelarii Radcy Prawnego Anny Staszewskiej-Prys można znaleźć usługę porad online. To niezwykle wygodna forma kontaktu ze specjalistą, która pozwala na szybkie zasięgnięcie opinii bez konieczności wychodzenia z domu oraz osobistego kontaktu z doradcą. Wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego, opisanie sprawy oraz ewentualne dołączenie istotnych dokumentów. W ciągu dwudziestu czterech godzin klienci otrzymają wycenę usługi i czas realizacji zlecenia. Po wpłynięciu honorarium, specjaliści przystępują do rozwiązania sprawy.

Co więcej, Kancelaria Radcy Prawnego Anny Staszewskiej-Prys jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Właścicielce kancelarii zależy bowiem na tym, aby w tym miejscu komfortowo czuli się nie tylko rodzice, ale również ich pociechy, które często towarzyszą klientom. Właśnie z tego względu w kancelarii znalazło się miejsce na przytulny kącik zabaw. Jak widać, kancelaria radcy prawnego może proponować swoim klientom pomoc prawną, ale również życzliwe podejście i dostosowanie spotkania do sytuacji klientów – bez względu na to, czy konsultacje odbywają się w biurze przy ulicy Dębogórskiej 9 w Rumi, czy też przez Internet.