Pobyt i zatrudnienie cudzoziemców na terytorium Polski jest ściśle regulowane przez prawo. Procedury dotyczące obcokrajowców mieszkających w naszym kraju są bardzo skomplikowane i często ulegają zmianą. Firma Stay&Work pomaga pracodawcom i osobom prywatnym w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem i odnowieniem zezwoleń.

Stay&Work załatwia wszystkie formalności

Cudzoziemcy chcący legalnie mieszkać i pracować w Polsce natrafiają na cały szereg skomplikowanych procedur potrzebnych do uzyskania zezwoleń. Wielu pracodawców z tego powodu rezygnuje z zatrudniania obcokrajowców – przedsiębiorcy boją się pochłaniającej dużo czasu i wysiłku biurokracji. Firma Stay&Work z Warszawy specjalizuje się w odciążaniu od tych obowiązków zarówno osób prywatnych, jak i firm. Jej ofertę stanowi pełna pomoc formalna w legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Stay&Work świadczy swoje usługi w kilku formach. Pomaga w przygotowywaniu dokumentów i wypełnianiu wniosków. Prowadzi również konsultacje, zarówno dla cudzoziemców, jak i firm zainteresowanych ich zatrudnieniem. W razie potrzeby specjaliści mogą też reprezentować klienta w postępowaniach administracyjnych dotyczących legalizacji zatrudnienia i pobytu. Pomoc obejmuje uzyskanie i przedłużenie zezwoleń na pobyt stały i czasowy, procedury wizowe, nabycie obywatelstwa i wszystkie inne formalności. Kadra Stay&Work prowadzi pracowników i przedsiębiorców przez postępowania w sprawie zezwoleń na pracę wszystkich typów. Zależy nam na tym, aby polskie firmy przestały obawiać się ścieżki biurokratycznej, która często zniechęca do zatrudniania pracowników z zagranicy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu przedsiębiorców nie ma czasu, aby wszystkiego dopilnować. Oferujemy pełnomocnictwo od A do Z, a z klientami kontaktujemy się tylko wtedy, kiedy jest to konieczne – mówi konsultant z Stay&Work.

Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin

Zakres usług oferowanych przez firmę jest znacznie szerszy, niż tylko legalizacja zatrudnienia i pobytu. Cudzoziemcom zapewnia również usługi pozwalające odnaleźć się w codziennych formalnościach w naszym kraju. Oferujemy doradztwo dla cudzoziemców w poszukiwaniach domu lub mieszkania. Dzięki współpracy ze specjalistami pomagamy im w otwarciu rachunków bankowych, a także w sprawach podatkowych i księgowych. Udzielamy również porad związanych z rejestracją firm i działalności gospodarczych – mówi konsultant. Nasz zespół doświadczonych pracowników doskonale orientuje się w tematyce imigracyjnej, dlatego zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne – dodaje