Jeśli jest coś, co dzieci uwielbiają, to jest to skakaniec dmuchany. Co więcej, kochają go nie tylko maluchy, ale często do zabawy dołączają również dorośli. Nie jest bowiem tajemnicą, że dmuchane skakańce są świetną frajdą. Od wielu lat stanowią atrakcję na różnego rodzaju festynach i imprezach dla dzieci. Wielu rodziców decyduje się także na wynajęcie dmuchanego zamka na urodziny swoich pociech. Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł i poznaj ofertę firmy Kontrans.

Bezpieczna aktywność na świeżym powietrzu

Skakańce dmuchane, czy inaczej zamki, wykonane są z odpowiednich materiałów, które zapewniają maluchom bezpieczną zabawę. I co najważniejsze, to wszystko odbywa się na świeżym powietrzu, gdzie maluchy uwielbiają przebywać godzinami. Dlatego firma Kontrans z Podzamcza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów, oferuje wyjątkowe urządzenia rekreacyjne, idealne do zabawy na zewnątrz. Przedsiębiorstwo wynajmuje je okazjonalnie na liczne festyny oraz imprezy z udziałem dzieci. Dmuchańce wykonane są z solidnej i wytrzymałej plandeki PVC.

Aktywność fizyczna i nauka socjalizacji

Siedzenie przy biurkach oraz przed ekranami oznacza dużo stłumionej energii i rosnący poziom otyłości – nawet w przypadku Twoich pociech. Dlatego dzieci powinny codziennie wykonywać jakąś formę ćwiczeń fizycznych. A kiedy będą na przyjęciu urodzinowym u swoich kolegów, gdzie główną atrakcją będzie skakaniec dmuchany, nic nie powstrzyma ich przed zabawą. Tego typu forma aktywności poprawia równowagę i wytrzymałość, a także świadomość przestrzenną. Co więcej, dmuchany zamek to także okazja do interakcji społecznych. Każda z pociech musi bowiem dbać o to, by uniknąć zderzenia, co jest z pewnością ważną lekcją społeczną. Pomaga to maluchom w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i wspiera komunikację już od najmłodszych lat.

Nie da się również ukryć, że skakaniec dmuchany niewątpliwie będzie wyjątkową oraz atrakcyjną wizualnie zabawą na urodzinach Twojego dziecka. Takie urządzenie z pewnością przyciągnie wzrok maluchów i zachęci ich do wspólnej zabawy. Będzie to doskonała zachęta do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego, wybierając usługi firmy Kontrans, z pewnością zapewnisz dzieciakom wspaniałą rozrywkę i wiele miłych, niezapomnianych wspomnień. Twoim pociechom oraz innym uczestnikom przyjęcia na pewno nie znudzi się taka forma zabawy.