Czar, powab, piękno, uwodzicielski uśmiech, błysk w oku i do tego cudowny zapach. To wszystko powoduje, że druga osoba staje się dla nas atrakcyjna i odbieramy ją pozytywnie. Z wielu badań wynika, że zapach oddziałuje na człowieka bardziej niż doznania wzrokowe. A formą komunikacji zapachowej są feromony. Oprócz tego, że każdy żywy organizm je wytwarza, można także zaopatrzyć się w nie w wielu sklepach kosmetycznych, takich jak FeroSklep z Lublina.

Czym są feromony?

Feromony to substancje chemiczne, lotne związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy, łącznie z ludźmi. Są pomocne w komunikacji i przede wszystkim służą do przyciągania osobników płci przeciwnej. Feromony mogą być używane zarówno przez mężczyzn i przez kobiety. Głównym i najważniejszym męskim feromonem jest androstadienon. To silna substancja, która sprawia, że mężczyzna w oczach kobiet staje się bardziej atrakcyjny. Estratetraenol to z kolei żeński feromon, który często stosuje się w perfumach. Zwiększa zainteresowanie kobiety u płci przeciwnej. Feromony są naturalne. Każdy człowiek je wytwarza, jednak nie zawsze są wystarczające. Dlatego używając feromonów sztucznych można sobie pomóc. Idealnym rozwiązaniem są perfumy z feromonami dla kobiet i dla mężczyzn. Są swego rodzaju afrodyzjakiem. Dzięki silnemu oddziaływaniu na aktywność mózgu pomagają zrobić dobre wrażenie na nowo poznanych osobach i też na starych znajomych. Poza tym wzbudzają respekt oraz zainteresowanie, roztaczają aurę spokoju oraz bezpieczeństwa i wpływają na nastrój.

Feromony i perfumy – zgrany duet

Feromony nie wydzielają zapachu albo pachną bardzo subtelnie i prawie niewyczuwalnie. W połączeniu z twoimi ulubionymi perfumami mogą dodać ci odwagi i pewności siebie, a to wpływa na zwiększenie twojej atrakcyjności. Nie tylko u płci przeciwnej. I nie chodzi tu wyłącznie o atrakcyjność seksualną. Stajesz się osobą, z którą warto porozmawiać, wymienić uśmiechy, której można zaufać. Ludzie wokół stają się życzliwsi, bardziej bezpośredni i otwarci. Dzięki temu wzrasta też twoja samoocena i poprawia się ogólne samopoczucie. Dlatego warto zastanowić się nad kupnem dobrej jakości feromonów. Gdzie kupić skuteczne feromony? Ferosklep prowadzi internetową sprzedaż feromonów dla kobiet i dla mężczyzn.  Oferuje także perfumy damskie i perfumy męskie, jak również perfumy zawierające feromony. Możesz kupić je dla siebie lub swojej drugiej połówki albo podarować komuś, kto ma problemy z komunikacją z innymi i potrzebuje ciekawej zachęty.