Kompleksowość świadczeń dentystycznych i gastrologicznych od teraz w jednym miejscu dla mieszkańców Krosna i okolicznych powiatów

Materiał partnera
2019-05-31

W dzisiejszych czasach, kiedy nie bardzo mamy czas na jeżdżenie po mieście w celu odwiedzania specjalistów z różnych dziedzin medycyny, zależy nam na kompleksowości świadczeń medycznych w jednym, sprawdzonym miejscu. Najlepiej, gdyby placówka taka ofertę swą kierowała dla całych rodzin. Takim miejscem jest przychodnia Artmed z miejscowości Świerzowa Polska.

Medycyna

Kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie zapewnia grono profesjonalnych i doświadczonych specjalistów. Gdy dolegliwości żołądkowe dają o sobie znać zbyt często i są do tego bardzo uciążliwe udaj się do gastrologa. Uzyskasz fachową pomoc lekarza, który zleci szereg niezbędnych badań, wykona USG, gastroskopię lub kolonoskopię i już na pierwszej wizycie postara się postawić diagnozę. Proktolog pomoże w leczeniu hemoroidów, oferując szereg badań i zabiegów zwalczających tę przykrą dolegliwość. Rektoskopia czy anoskopia pomogą w postawieniu prawidłowej diagnozy, a wykonanie zabiegu metodą Barrona bezpiecznie i w skuteczny sposób pomoże pozbyć się hemoroidów. Przychodnia korzysta z nowoczesnego sprzętu, m.in. z wysokiej klasy aparatu ultrasonograficznego.

Stomatologia

Piękny uśmiech i zdrowe zęby mają duży wpływ na dobre samopoczucie, a także na ogólne zdrowie każdego z nas. Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, profilaktyka oraz stosowanie się do zaleceń dentysty pozwalają na uniknięcie wielu problemów z zębami i chorób jamy ustnej. Jednak są sytuacje, w których wizyta na fotelu dentystycznym jest konieczna. W Artmed pracują wykwalifikowani i doświadczeni stomatolodzy, którzy w profesjonalny sposób, korzystając z wysokiej klasy sprzętu i narzędzi stomatologicznych, zajmują się leczeniem zębów i jamy ustnej. Śmiało możesz przyjść tu całą rodziną. Przychodnia oferuje usługi z zakresu stomatologii rodzinnej i dziecięcej. Przyjazna atmosfera sprzyja wizytom małych pacjentów, a stosowanie najnowszych technologii znieczulania i leczenia sprawi, że dzieci nie będą bały się kolejnych odwiedzin u dentysty. Wykonuje się tu również leczenie kanałowe pod mikroskopem. Zakres oferty stomatologicznej obejmuje również chirurgię stomatologiczną, w zakres której wchodzi ekstrakcja zębów mlecznych i stałych, zabiegi rekonstrukcyjne czy też usuwanie korzeni zębów. Poradnia posiada piętnastoletnie doświadczenie w implantologii stomatologicznej. Tak więc jeśli masz braki w uzębieniu i chcesz je uzupełnić, lekarz stomatolog może zaproponować implanty bądź inne uzupełnienia protetyczne.

Artmed tworzy zgrany zespół specjalistów, dla których dobro i zdrowie pacjentów jest kwestią priorytetową. Każdy, kto uda się do placówki zostaje objęty opieką swojego osobistego lekarza prowadzącego, który po wszelkiego rodzaju badaniach i konsultacjach z innymi specjalistami, ustala plan leczenia, proponując najlepsze rozwiązania. Doświadczenie, pełen profesjonalizm i dokładność w połączeniu z empatią, uśmiechem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, daje gwarancje najwyższej jakości opieki medycznej.

Opracowanie artykułu:

Artmed NZOZ Medycyna i Stomatologia

Składowa 2H (koło Krosna), 38-457 Świerzowa Polska podkarpackie
www