Lipolaser Duo wykonywany w salonie Ikona Piękna Olimpia Staroń to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością ze względu na dużą skuteczność w walce z nadprogramowymi kilogramami i cellulitem. Ponadto jest on bezpieczny i całkowicie bezinwazyjny, co w połączeniu ze skutecznością czyni go zabiegiem wprost doskonałym. Sprawdź, na czym dokładnie polega, ile serii należy wykonać i co stanowi przeciwwskazanie do zabiegu.

Na czym polega lipolaser?

Zabieg wykonywany Lipolaserem Duo opiera się na biostymulacji kanałów metabolicznych przy pomocy połączenia światła czerwonego z podczerwienią. To połączenie wnika do tkanki tłuszczowej i powoduje jej rozbicie na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe bez zbędnego nagrzewania skóry, dlatego lipolaser jest także nazywany zimnym laserem. Glicerol oraz kwasy tłuszczowe zostają bezpiecznie wydalone z organizmu przy pomocy układu limfatycznego. Ponadto zabieg Lipolaserem Duo, który znajduje się w ofercie salonu Ikona Piękna Olimpia Staroń, jest zabiegiem bezinwazyjnym i całkowicie bezbolesnym.

Jak często należy wykonywać zabieg i jakie są jego efekty?

Lipolaser Duo to zabieg niesamowicie skuteczny, pierwsze pozytywne efekty można zauważyć już po jednym zabiegu, jednak aby osiągnąć możliwie jak najlepsze działanie lipolasera warto wykonać serię składającą się łącznie z około 10 zabiegów, przy czym między kolejnymi zabiegami należy zachować od 3 do 4 dni przerwy.

Zabieg Lipolaserem Duo, wykonywany w salonie Ikona Piękna, którego siedziba znajduje się w Mierzęcicach to innowacyjna metoda walki z nadprogramowymi kilogramami, dlatego zabieg zalecany jest osobom będącym w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. Lipolaser Duo, dzięki stymulacji i odblokowaniu kanałów limfy pomaga również zredukować uporczywy cellulit. Lipolaser jest także skutecznym rozwiązaniem w przypadku występowania otyłości miejscowej i może zostać wykonywany na okolicę brzucha, ud, bioder, ramion, placów, podbródka oraz twarzy. Ponadto zabieg ten pozytywnie wpływa także na ogólne obkurczenie komórek tłuszczowych.

Co stanowi przeciwwskazanie do zabiegu lipolaserem?

Z zabiegu wykonywanego przez specjalistkę Olimpię Staroń z gabinetu Ikona Piękna nie mogą skorzystać m.in. kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby chorujące na nowotwór, cukrzycę, AZS, osoby posiadające rozrusznik serca oraz leczone starydami. Ponadto przeciwwskazanie do zabiegu stanowią wszelkie rany, alergie oraz wysypki skórne, opryszczka, a także zbyt wysokie ciśnienie tętnicze. Specjalistka salonu Ikona Piękna do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i w trosce o jego bezpieczeństwo, przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu przeprowadza najpierw szczegółowy wywiad, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.