Wada postawy, siedzący tryb życia, dyskopatia – wszystko to powody, dla których warto skierować się na profesjonalny masaż kręgosłupa. Już po kilku sesjach, najczęściej po około 5 lub 6 poczujesz różnicę, dolegliwości bólowe osłabną, a nawet znikną, a Ty wrócisz do pełnej sprawności. Jeśli szukasz profesjonalnych usług tego rodzaju, wybierz MAGNOLIA - Studio Kosmetyczne i Masażu. Dlaczego? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Kilka słów o Studiu Kosmetycznym i Masażu Magnolia

Zastanawiasz się zapewne, dlaczego warto postawić na ofertę zakładu, o którym dziś piszemy? Z kilku głównych powodów, a przede wszystkim za sprawą doświadczenia, jakie posiadają pracownicy studia. Czeka tam na Ciebie między innymi fizjoterapeutka pracująca w zawodzie od 2005 roku, a więc już 16 lat! Jej przygoda z tą dziedziną rozpoczęła się od Studium Medycznego we Wrocławiu, później były studia wyższe z wykształceniem w dziedzinie masażu, kinezyterapii i fizykoterapii. Co ważne, właścicielka firmy MAGNOLIA Studio Kosmetyczne i Masażu ukończyła także ich 2 stopień, co z pewnością powinno Cię przekonać do wyboru tego miejsca. Jak wspomina:

Uwielbiam to, co robię, wkładam w to całe serce, a pozytywne efekty mojej pracy to przede wszystkim uśmiech na twarzy klientów. Ciągle się kształcę, nabywam nowe umiejętności, bo ta praca jest jednocześnie moją pasją, wręcz kocham to robić i jestem przekonana, że wszyscy, którzy skorzystali z moich usług, zauważyli to podczas różnorodnych zabiegów.

Studio świadczy między innymi usługi z zakresu masażu kręgosłupa, o którym poniżej.

Rehabilitacja kręgosłupa w firmie MAGNOLIA

Zastanawiasz się, czy masaż rehabilitacyjny jest dla Ciebie? Jest duże prawdopodobieństwo, że tak! Jeśli na przykład odczuwasz ból przeciążeniowy związany między innymi z wadami postawy ciała i siedzącym trybem życia lub cierpisz na silne dolegliwości bólowe przy rwie ramiennej bądź kulszowej – zgłoś się do opisywanego dziś zakładu. Możesz mieć pewność, że po kilku zabiegach poczujesz różnicę, na początku ból może się nasilić, ale to dlatego, że masaż stworzył pole do stymulacji mięśni i więzadeł, które zaczynają się regenerować. Postaw na masaż pleców, gdy często siedzisz, odczuwasz częste bóle głowy, jesteś zmęczona, masz dyskopatię lub inne choroby kręgosłupa, a także słabą wydolność krążeniową – on naprawdę może pomóc, przekonasz się o tym!