Makijaż permanentny to nic innego jak stały make-up, który jest porównywalny w swoich efektach do trwającego przez pewien czas tatuażu. Specjalistyczny zabieg podkreśla brwi, oczy oraz usta. Jest też idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z przebarwieniami, bliznami czy niedoskonałościami skórnymi. Powodów może być wiele. Efekty są natychmiastowe, a zabieg skuteczny i trwały do 2 lat.

Na czym polega zabieg makijażu permanentnego?

Na rynku pojawia się coraz więcej sposobów wykonywania makijażu permanentnego, a jest to uwarunkowane wieloma czynnikami. Po pierwsze zawsze bierze się pod uwagę klienta, czyli szczegółowiej sprawę ujmując –  jego zdrowie i bezpieczeństwo. Profesjonalna procedura rozpoczyna się od doboru techniki mikropigmentacji, a następnie rysunku wstępnego.

Następnym etapem jest wprowadzenia specjalnego barwnika pod skórę za pomocą igły. Celem jest m.in. wzmocnienie koloru, uzupełnienie brakujących włosków w przypadku brwi, czy też zaakcentowanie oprawy oka. Mikropigmentacja trwa od 2 do 3 godzin. Po zabiegu należy pamiętać o zaleceniach specjalistów i o odpowiednim stosowaniu kosmetyków dobranych indywidualnie do każdej klientki.

Makijaż permanentny, a kwestia korzyści

Makijaż permanentny bez wątpienia uwydatnia kobiecą urodę i jej walory, dlatego coraz więcej pań decyduje się na ten zabieg. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które w stosunkowo krótkim czasie chcą uzyskać długotrwałe rezultaty. Ta alternatywa dla zabiegów chirurgicznych stała się tak popularna ze względu na panujące przekonanie, iż naturalne piękno i urodę należy podkreślać, a nie całkowicie zmieniać. Należy również nadmienić, iż wykonanie trwałego makijażu skutkuje również komfortowym samopoczuciem, ponieważ takowy nie rozmazuje się, nie trzeba go poprawiać, zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Pikselove Makeup&Brows klient znajdzie zarówno profesjonalny i wykwalifikowany personel, jak i stosowne oraz ustalone z góry ceny. Zabiegi są przyjemne, krótkotrwałe, a efekty utrzymują się przez długi czas, co pozwala wszystkim zainteresowanym wyjść z gabinetu z pewnością siebie i z poczuciem dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Pikselove to firma specjalizująca się w  makijażu permanentnym. Bardzo popularny w tym salonie jest  makijaż permanentny brwi w szczególności- metoda włosa maszynowego oraz metoda łącząca ombre z włosem. Klientki równie często wybierają zabieg makijażu permanentnego ust. Kobiety cenią salon za profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do potrzeb każdej z nich. Linergistka Katarzyna Piksa stale podnosi swoje kwalifikacje, co przekłada się na doskonałe efekty i zadowolenie klientek.