czas czytania: 3 min materiał partnera

Medicabin- rzetelny dystrybutor sprzętu medycznego na terenie kraju.

pielęgniarka

Firma Medicabin swoją siedzibę ma w Gdańsku, ale jej działalność obejmuje teren całej Polski. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego, opatrunków, suplementów diety oraz pieluchomajtek dla dorosłych. Do stałych klientów firmy należą szpitale, apteki, gabinety lekarskie oraz liczne zakłady pracy. Co dokładnie znajdziemy w jej ofercie?  

Opatrunki renomowanego producenta

Przedsiębiorstwo Medicabin oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości opatrunków od znanych producentów. Wszystkie produkty zapewniają najwyższy standard bezpieczeństwa oraz wykonane są ze sprawdzonych materiałów. Do ich produkcji nie używa się chloru ani innych składników, które wykazują negatywny wpływ na zdrowie człowieka. W asortymencie firmy znajdziemy bawełnianą gazę, która powszechnie wykorzystywana jest we wszystkich segmentach służby zdrowia. Dużym zainteresowaniem współpracujących z przedsiębiorstwem szpitali cieszą się bawełniane serwety jałowe i niejałowe oraz różnego typu tupfery gazowe. To niezastąpione wyposażenie każdej sali operacyjnej.  Przy wykonywaniu większości działań medycznych niezbędne są kompresy oraz gotowe, sterylne zestawy zabiegowe. Firma zaopatruje także- między innymi- apteki w produkty różnego typu produkty do opatrywania ran oraz w pieluchomajtki dla dorosłych. Medicabin chętnie podejmuje współpracę z każdym klientem biznesowym, któremu zależy na wysokiej klasy sprzęcie medycznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą hurtową.

Najnowocześniejsze wypełniacze skórne

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Oferty klinik skierowane są w tej chwili do każdego klienta o różnorodnej zawartości portfela. Dzięki prężnemu rozwojowi kosmetologii oraz medycyny, coraz więcej osób może pozwolić sobie na zabiegi, które spowolnią proces starzenia. W ofercie Medicabin znajdziemy wypełniacze skórne najnowszej generacji. Stworzono je z wysokiej jakości kwasu hialuronowego, który przyczynia się do powstawania stabilnej matrycy z włókien kolagenu, co pozwala na dłużej zachować piękny i młody wygląd skóry. Produkty te zapewniają długotrwały efekt, są biozgodne ze skórą człowieka i pozwalają uzyskać widoczny rezultat już po pierwszym zastosowaniu. Nie może ich zabraknąć w żadnym renomowanym salonie kosmetycznym oraz klinice medycyny estetycznej.

Suplementy diety i inne wyroby medyczne

Przedsiębiorstwo Medicabin zajmuje się także hurtową sprzedażą suplementów diety. Wśród najpopularniejszych można wyróżnić Jake Vitamin Candy. Są to owocowe cukierki, które stanowią doskonałe źródło witamin, bioflawonoindów i antyoksydantów. Nie zawierają w sobie cukrów ani sztucznych barwników i w dodatku są niskokaloryczne. Dużym zainteresowaniem wielu kontrahentów cieszy się śródstawowy, wchłanialny implant  Crespine Gel. Wykorzystuje się go w leczeniu osteoartrozy. Najbogatszym składem na rynku może poszczycić się żel z kasztanowca, który również występuje w hurtowej sprzedaży. Jest to lubiany przez pacjentki środek, który zmniejsza opuchliznę nóg i zapewnia im komfort.