Masz dość zaniedbanych dłoni i paznokci? Manicure z salonu kosmetycznego pozwala nadać płytce pożądany kształt, długość oraz kolor i zdobienia, a profesjonalne produkty zapewniają ich trwałość. Często jednak okazuje się, że nie wiemy na jakiego rodzaju stylizację paznokci się zdecydować. Porównajmy więc dwie najpopularniejsze metody: paznokcie żelowe oraz paznokcie hybrydowe wykonywane w salonie Lilu, który mieści się w Warszawie.

Stylizacja paznokci – na co się zdecydować?

Trwały i idealnie wykonany manicure to rozwiązanie, o które trudno w domowych warunkach, dlatego wiele kobiet chętnie decyduje się na usługi profesjonalnych salonów kosmetycznych, które zajmują się stylizacją i pielęgnacją paznokci. Prace wykonane przez doświadczoną stylistkę charakteryzują się precyzją oraz wysoką estetyką. Salony kosmetyczne posiadają zazwyczaj bardzo szeroką ofertę, która pozwala dobrać rodzaj usługi do naszych potrzeb i oczekiwań. Salon kosmetyczny Lilu oferuje między innymi przedłużanie paznokci oraz manicure hybrydowy. Oba rozwiązania gwarantują długotrwały efekt. Czym się jednak różnią?

Manicure hybrydowy

Jeżeli jesteś posiadaczką długich paznokci naturalnych, ale chciałabyś nadać im trwały kolor i połysk lub wzmocnić płytkę, to doskonałym rozwiązaniem będą lakiery hybrydowe. W odróżnieniu od klasycznego manicure, lakier hybrydowy nie odpryskuje i długo utrzymuje się na paznokciach, ponieważ utwardzany jest przy pomocy lampy UV:

Bazy, lakiery i topy utwardzane pod lampą UV/LED nie pękają tak szybko jak tradycyjne kosmetyki i dłużej utrzymują swój kolor oraz połysk. Pielęgnacja dłoni w salonie Lilu wykonywana jest przy użyciu sterylnych narzędzi i pomaga w bezpieczny sposób zadbać nie tylko o kondycję płytki paznokcia, ale również rąk i stóp.

- wyjaśniają specjaliści.

Ten zabieg można przeprowadzić także na paznokciach u stóp. Salon kosmetyczny Lilu z Warszawy proponuje profesjonalny pedicure z użyciem lakierów hybrydowych najwyższej jakości.

Przedłużanie paznokci

A co w przypadku, kiedy twoje paznokcie u dłoni są zbyt krótkie, a czeka cię np. ważne spotkanie lub przyjęcie okolicznościowe? Tutaj także pomoże ci salon kosmetyczny z Warszawy. Stylistka może wykonać przedłużenie paznokci trwałym żelem na szablonie oraz ozdobić je w dowolny sposób. To świetne rozwiązanie także dla tych kobiet, które mają paznokcie kruche i łamliwe.

Dzięki metodzie żelowej twoje paznokcie mogą prezentować się obłędnie – mnogość możliwych do wykonania zdobień pozwala dopasować manicure do okoliczności. Modne stylizacje wykonywane w Lilu Olha Hlyniuk charakteryzują się precyzją, estetyką i trwałością.