Długie i gęste rzęsy, pięknie podkreślające oko to marzenie wielu kobiet, które niestety nie otrzymały tego atrybutu w genach. Aby osiągnąć taki efekt na dłuższy czas warto skorzystać z usługi przedłużania rzęs, którą oferują stylistki z salonów Beauty Room Magdalena Duda. Sprawdźmy, na czym właściwie polega przedłużanie rzęs oraz dlaczego warto się na nie zdecydować.

Przedłużanie rzęs - na czym polega?

Zabieg przedłużania rzęs stał się w ostatnim czasie niesamowicie popularny, polega on na bardzo precyzyjnym i dokładnym doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych włosków. W salonach Beauty Room Magdalena Duda, które mieszczą się w Kątach Wrocławskich i we Wrocławiu, specjalistki wykonują przedłużanie rzęs różnymi metodami m.in. metodą 1:1, w trakcie wykonywania tej stylizacji do jednej naturalnej rzęsy, doklejana jest jedna sztuczna. Przedstawicielka salonów Beauty Room dodaje:

Metoda 1:1 to forma stylizacji, która pozwala wydłużyć i zagęścić rzęsy, a odpowiednio wykonana aplikacja nie wpływa na kondycję naszych naturalnych włosków. W naszych salonach, przed każdym zabiegiem przedłużania rzęs, konsultujemy z klientką jej oczekiwania względem stylizacji, jednak efekt jaki możemy osiągnąć zależy od wielu czynników, dlatego ostatecznego wyboru metody przedłużania dokonuje stylistka, uwzględniając przedstawione oczekiwania klientki.

W salonach Beauty Room Magdalena Duda specjalistki oferują również przedłużanie rzęs za pomocą innych metod, które nazywane są objętościowymi. Należą do nich metody 2-3D, 4-5D, 6-7D, które polegają na doklejeniu do naturalnej rzęsy wachlarza rzęs syntetycznych zgodnie z wybraną wcześniej metodą.

Jakie są zalety przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs cieszy się tak dużą popularnością głównie ze względu na korzyści jakie przynosi. Raz wykonana aplikacja pozwala zapomnieć o codziennym tuszowaniu rzęs nawet na 4-5 tygodni, co przekłada się na sporą oszczędność czasu. A jeśli chcemy cieszyć się pięknym i wyrazistym spojrzeniem dłużej, wystarczy raz na 3 tygodnie udać się na uzupełnienie rzęs. Przedłużone rzęsy to także świetny sposób, aby wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji, dlatego wiele kobiet decyduje się na wykonanie stylizacji rzęs przed ważnym wydarzeniem lub dłuższym urlopem.

Beuty Room oferuje swoim klientkom profesjonalne przedłużanie rzęs i nie tylko. Specjalistki w salonach wykonują również hennę rzęs i brwi, a także manicure hybrydowy oraz żelowy. Uzupełnienie oferty stanowi pedicure. Beauty Room Magdalena Duda to zespół odpowiednio wykwalifikowanych specjalistek, które świadczą usługi najwyższej jakości.