Obecnie dbanie o wygląd dłoni i stóp stało się nieodłącznym elementem pielęgnacji urody. Atelier Szymańska to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją, a klientki mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu manicure i pedicure. W niniejszym artykule przedstawimy różne rodzaje zabiegów, które można wykonać w Atelier Szymańska. Zapraszamy do lektury!

Manicure - podstawowy zabieg pielęgnacyjny

Manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który powinien być regularnie wykonywany przez każdą kobietę. W Atelier Szymańska specjaliści dbają o to, aby manicure był przeprowadzony z najwyższą starannością. Wykorzystując profesjonalne narzędzia oraz kosmetyki, przycinają skórki, nadają kształt paznokciom, a także dbają o ich wzmocnienie i nawilżenie.

Manicure hybrydowy - trwałość i piękno

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Jest to połączenie lakieru klasycznego z żelowym, co sprawia, że paznokcie są nie tylko piękne, ale także trwałe. W Atelier Szymańska klienci mają do wyboru szeroką gamę kolorów oraz wzorów, dzięki czemu każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie zarówno estetykę, jak i praktyczność.

Manicure żelowy - przedłużanie i modelowanie paznokci

Manicure żelowy to kolejna usługa oferowana przez Atelier Szymańska. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o długich i mocnych paznokciach. Specjaliści z salonu przedłużają paznokcie za pomocą specjalnej formy oraz żelu UV, a następnie nadają im odpowiedni kształt i wykończenie. Efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pedicure - pielęgnacja stóp

Stopy są często niedocenianą częścią ciała, a tymczasem ich stan ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Warto więc zadbać o ich pielęgnację, a jednym z najlepszych sposobów na to jest regularne wykonywanie pedicure. W Atelier Szymańska specjaliści dbają o to, aby zabieg był przeprowadzony w sposób profesjonalny i higieniczny. Oprócz klasycznego pedicure, w salonie można również skorzystać z takich usług jak pedicure hybrydowy czy żelowy.

Nie czekaj więc dłużej i już dziś zadbaj o piękno swoich dłoni i stóp. Odwiedź Atelier Szymańska w miejscowości Nisko i przekonaj się na własnej skórze, jak wiele korzyści niesie ze sobą profesjonalna pielęgnacja. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, a Twoje dłonie i stopy będą Ci wdzięczne za troskę i uwagę.