Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak odzyskać młodzieńczy wygląd twarzy bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym? Wolumetria twarzy może być odpowiedzią na Twoje pytanie. Ta nieinwazyjna metoda modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego pozwala na korekcję owalu twarzy, kątów żuchwy i brody, a także poprawia nawilżenie i napięcie skóry. Dowiedz się więcej o tym, jak wolumetria twarzy może pomóc Ci odzyskać młodzieńczy wygląd. Poznaj ofertę Gabinetu Kosmetologii Gersimi.

Jak działa wolumetria twarzy i jakie są jej efekty?

Wolumetria twarzy, nazywana również "miękkim liftingiem", to zabieg polegający na modelowaniu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Dzięki temu można uzyskać efekt podobny do liftingu chirurgicznego, ale bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Efekty wolumetrii są widoczne od razu po zabiegu, a pełny rezultat można zobaczyć około miesiąca później. Utrzymują się one od roku do dwóch lat, co sprawia, że zabieg jest stosunkowo długotrwałym rozwiązaniem dla osób pragnących poprawić wygląd swojej twarzy.

Jak przygotować się do zabiegu wolumetrii twarzy?

Przed przystąpieniem do zabiegu wolumetrii twarzy warto skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetologiem, aby omówić oczekiwania i sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Należy również poinformować specjalistę o wszelkich przyjmowanych lekach oraz ewentualnych alergiach. Przed zabiegiem zaleca się unikanie spożywania alkoholu oraz stosowania kosmetyków zawierających retinol, witaminę C czy kwas glikolowy.

Czy wolumetria twarzy jest bolesna?

Wolumetria twarzy nie jest bolesnym zabiegiem, chociaż podczas podawania preparatu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort i rozpieranie. W Gabinecie Kosmetologii Gersimi w Sanoku dba się o maksymalny komfort klientów, aby zabieg był możliwie najbardziej przyjazny. Wolumetrię można wykonać na różnych częściach twarzy, takich jak policzki, żuchwa czy broda.

Jakie inne zabiegi oferuje Gabinet Kosmetologii Gersimi?

Gabinet Kosmetologii Gersimi to miejsce, gdzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Firma specjalizuje się również w usuwaniu brodawek i kurzajek, leczeniu nadpotliwości metodą radiofrekwencji mikroigłowej, manualnym oczyszczaniu twarzy oraz zabiegach nićmi liftingującymi PDO do modelowania twarzy i innych części ciała. Dodatkowo oferowane są usługi takie jak usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, lipoliza iniekcyjna, usuwanie rozstępów, zmniejszanie wiotkości skóry, usuwanie blizn czy terapia nadpotliwości.

Wolumetria twarzy to tylko jeden z wielu zabiegów dostępnych w gabinecie Kosmetologii Gersimi. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów każdy klient może znaleźć coś dla siebie, aby poprawić wygląd swojej skóry i poczuć się lepiej we własnym ciele. Warto zatem skorzystać z profesjonalnych usług oferowanych przez specjalistów z Gabinetu Kosmetologii Gersimi, aby odzyskać młodzieńczy wygląd i cieszyć się piękną, zdrową skórą.