Każda kobieta wie, że to właśnie oczy są elementem twarzy, na którym skupia się każdy rozmówca. Dlatego też staramy się zwiększyć ich wyrazistość poprzez korzystanie z różnego typu zabiegów kosmetycznych. Obejmują one nie tylko kuracje wpływające na wygląd rzęs, ale także brwi. Dzięki nim nie tylko wyglądamy i czujemy się lepiej, ale także nie musimy spędzać dużej ilości czasu przed lustrem. Jakie zabiegi kosmetyczne w Salonie Kosmetycznym Karolina Stobiecka są szczególnie polecane?

Zabiegi kosmetyczne na rzęsy

Każda kobieta marzy o pięknych i długich rzęsach. Niestety matka natura nie jest zawsze sprawiedliwa w tej kwestii i niektóre kobiety muszą radzić sobie z rzadkimi i mało wyrazistymi rzęsami. Na szczęście w ciągu ostatnich lat powstało wiele terapii kosmetycznych, które wpłyną na ich wygląd. W niektórych przypadkach w zupełności wystarczy wykonanie henny na rzęsy, które je przyciemni i sprawi, że będą one optycznie wydłużone. Jeżeli jednak efekt henny nie jest satysfakcjonujący, ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z przedłużania rzęs. Polega ono na doklejeniu naturalnych lub syntetycznych włosków na linii rzęs, dzięki czemu każde oczy będą wyglądać wyjątkowo.

Zabiegi na brwi

Na wygląd oczu nie wpływa tylko i wyłącznie zadbanie o nasze rzęsy. Jak bowiem wiadomo, dobrze zrobione brwi mogą całkowicie odmienić wygląd twarzy. Dlatego też jak sugeruje specjalistka z Salonu Kosmetycznego Karolina Stobiecka, w profesjonalnym gabinecie skorzystamy z różnego typu zabiegów, które poprawią estetykę naszych rzęs. Metamorfozę brwi możemy wykonać między innymi poprzez nałożenie henny. Dzięki temu kolor włosów, a także skóry pod nimi będzie bardziej wyrazisty, a my unikniemy konieczności malowania ich pomadą lub kredką. Zanim jednak kosmetyczka przystąpi do wykonania zabiegu, wykonuje w pierwszej kolejności depilację brwi, dzięki której nadaje się im właściwy kształt. Posiadaczki cienkich i rzadkich brwi powinny z kolei zdecydować się na ich laminację, ponieważ zagęści ona włosy i sprawi, że będą się lepiej układać.

Dbanie o urodę

Salon kosmetyczny Karolina Stobiecka oferuje zabiegi na dłonie i stopy, takie jak parafinowe nawilżanie, manicure żelowy oraz hybrydowy. Ponadto, salon specjalizuje się w stylizacji brwi i rzęs, oferując między innymi hennę, regulację brwi, lifting rzęs oraz laminację brwi. Klienci mogą również skorzystać z depilacji woskiem, profesjonalnego makijażu oraz różnorodnych zabiegów na twarz i ciało. Wśród nich znajdują się oczyszczanie, infuzja tlenowa oraz mezoterapia. Dodatkowo salon oferuje masaż bańką chińską.