Wiele osób z przyzwyczajenia robi zakupy w supermarkecie. Oczywiście, to bardzo wygodna opcja, ale niestety nie zawsze zdrowa. W szczególności dotyczy to kwestii warzyw i owoców, które często przewożone są w niesprzyjających warunkach, przez co tracą swój smak i wiele wartości odżywczych. Jabłka, gruszki, marchewki czy ziemniaki zdecydowanie lepiej jest więc nabyć w osiedlowym warzywniaku Mirosława Niewielskiego. Przeczytaj, jakie są zalety takiego wyboru.

Zdrowie i ekologia!

Jabłka, dostępne w dużych supermarketach zazwyczaj są duże, twarde i lśniące. W pierwszej chwili, może to przyciągać wzrok konsumentów i zachęcać do zakupu. Warto jednak wiedzieć, że takie okazy najczęściej były przetwarzane i sztucznie barwione. Pod dużym znakiem zapytania stoi też kwestia warunków uprawy i nawożenia. Zdecydowanie bezpieczniejszym źródłem jest więc warzywniak Mirosława Niewielskiego, w którym można kupić sezonowe warzywa i owoce. Kilka słów na ten temat powiedział jeden z pracowników sklepu.

W naszym warzywniaku oferujemy świeżą i przede wszystkim nieprzetworzoną żywność. W sezonie letnim znaleźć u nas można słodkie truskawki, maliny, brzoskwinie czy czereśnie. Natomiast porą jesienno-zimową polskie jabłka, gruszki, orzechy czy warzywa takie jak ziemniaki, marchewki, pietruszki itd. Gwarantujemy wyjątkowy smak i aromat żywności!

 

Profesjonalne doradztwo w warzywniaku M. Niewielskiego

Zakupione w warzywniaku M. Niewielskiego warzywa i owoce można podawać w różnej formie. Nie ma przeszkód, by przygotować z nich odżywczy koktajl, wykonać sałatkę czy upiec ciasto. Sprzedawcy z tego osiedlowego sklepu są w stanie profesjonalnie doradzić, które gatunki owoców czy warzyw najlepiej się sprawdzą do danego celu. W końcu, każdy gatunek ma nieco inne właściwości. Sam fakt, że obsługa warzywniaka profesjonalnie podchodzi do Klientów to ogromna zaleta. Każdy może czuć się ważny i traktowany priorytetowo traktowany. Nie ma tak w przypadku supermartetów, w których każdy musi dokonać samodzielnie decyzji.

Jakie jeszcze są zalety kupowania w warzywniaku?

Oczywiście, profesjonalne doradztwo i gwarancja wyjątkowego smaku żywności, nie są jedynymi zaletami dokonywania zakupów w warzywniaku Mirosława Niewielskiego. Oprócz tego, wśród korzyści można wymienić także inne kwestie, takie jak:

  • wspieranie polskiego rynku i lokalnych rolników,

  • ekologia – w końcu dostępne warzywa nie są przetwarzane, a sposób ich pakowania zgodny z trendami eco,

  • oszczędność czasu – nie trzeba czekać w długich kolejkach

  • duży wybór owoców i warzyw.

Zatem, jeśli chcesz postawić na zdrowie i wsparcie polskiej gospodarki – odwiedź warzywniak M. Niewielskiego.