Istniejąca od 2014 firma Westtrade prowadzona przez Dariusza Drożyńskiego stawia na życie zgodne z naturą i zasadami zdrowego odżywiania. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Starogardzie Gdańskim łączy tradycję z nowoczesnością, wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, którzy poszukują oryginalnych smaków i nietuzinkowych produktów. Czym dokładnie zajmuje się ta uznana firma? Zapraszamy do lektury.

Unikalne piwa rzemieślnicze

Nie od dziś wiadomo, że piwa sprzedawane przez wielkie koncerny nie wiele różnią się między sobą pod względem smaku. Całkowicie inaczej jest w przypadku trunków wytwarzanych przez regionalnych piwowarów. Firma Westtrade od lat waży piwa rzemieślnicze oraz prowadzi ich dystrybucję, dzięki czemu coraz większa grupa konsumentów może skosztować napoi o niepowtarzalnych walorach. Tego typu alkohole bazują wyłącznie na świeżych i naturalnych składnikach z naciskiem na jakość, a nie ilość wytwarzanego trunku. Warto nadmienić, że dobre piwo rzemieślnicze pozbawione jest polepszaczy smaku czy konserwantów, a ponadto nie przechodzi przyśpieszonego procesu fermentacji. Powyższe przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji lagerów z dodatkami soków i syropów, lecz w jego ofercie znajdziemy także wiele różnych gatunków  tzw. górnej i dolnej fermentacji. Szeroki asortyment zakładu sprawia, że klienci biznesowi z pewnością znajdą interesujący ich trunek zapakowany w atrakcyjne wizualnie opakowanie.

Nie tylko złociste trunki

Chociaż firma Westtrade ogniskuje swe działania wokół wariacji na temat piw rzemieślniczych, nie jest jej obce wytwarzanie innych alkoholi. Dla zwolenników wytrawnych, kwasowych trunków przygotowywane jest również bowiem wino czerwone z ciemnych winogron. Część proponowanych produktów zawiera dodatek ziół, przypraw oraz ciemnych owoców takich jak wiśnia, śliwka bądź czarna poprzeczka. W asortymencie przedsiębiorstwa nie brakuje wina białego, które cechuje duża różnorodność gatunków m.in. ze względu na stosowanie różnych szczepów surowca. Podobny do wina proces produkcji przechodzi cydr, który jest tworzony na bazie przefermentowanego soku jabłkowego, stanowiąc doskonałą alternatywę dla piwa. Jego orzeźwiający smak sprawdzi się jednak nie tylko w upalne dni. Także i jego odnajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa Westtrade.

Szeroki zakres działalności

Opisywana firma nieustannie poszerza zakres swojej działalności. Oprócz wielu wariantów alkoholi prowadzi sprzedaż wody źródlanej, kokosowej oraz wielu innych napoi, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Przedsiębiorstwo Westtrade wkroczyło też w świat zdrowej żywności, w tym tej nieprzetworzonej, będącej świetnym rozwiązaniem dla osób zmagających się alergią pokarmową. Nie sposób pominąć faktu, że zakład wspiera aktywnie mniejsze i większe imprezy, umożliwiając wypożyczenie sprzętów do lania piwa czy namiotów bankietowych, które można dostosować do oczekiwań klientów.