Organizacja wesela lub niewielkiego przyjęcia weselnego wymaga wielu przygotowań. Zwykle zadanie to powierzamy w ręce profesjonalistów, aby mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. W dużych miastach znajduje się wiele restauracji i lokali, które zajmują się organizacją uroczystości rodzinnych. Nieco większy problem ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji mają mieszkańcy mniejszych miejscowości takich jak np. Lubsko. Jednak w mieście tym prężnie działa Bar u Zosi, który cieszy się dużym zainteresowaniem gości. Dlaczego?

Smaczne menu

Najważniejszym wyznacznikiem udanego wesela jest pyszne jedzenie. Polacy, choć lubią smakować zagranicznych nowości kulinarnych, są narodem bardzo przywiązanym do swojej tradycji. Z tego też względu żadne wesele nie może obyć się bez sztandarowych potraw kuchni polskiej. Większość przyjęć weselnych rozpoczyna się od podania gorącego rosołu, który w „Barze u Zosi” smakuje wyjątkowo pysznie. Podobnie można powiedzieć o mięsach, które królują na stołach chwilę później. Wszystkie dania przygotowywane są bowiem ze świeżych, naturalnych składników, pochodzących od lokalnych dostawców. Zawartość menu weselnego każda para może ustalić z kucharzem indywidualnie. Ułatwia to dopasowanie potraw do upodobań zaproszonych gości. Jednego możemy być jednak pewni – będzie smacznie jak u mamy.

Elegancki wystrój

Sala, na której organizowane są uroczystości rodzinne i wesela, zaaranżowana jest w klasycznym, uniwersalnym stylu. Przy pomocy kilku dodatków można sprawić, że pomieszczenie zyska bardziej awangardowy lub romantyczny wystrój. Stoły zawsze nakryte są śnieżnobiałym obrusem, a na krzesłach znajdują się dekoracyjne pokrowce. Miejsce, w którym siedzieć będzie młoda para, przystrojone jest w szczególny sposób. Na życzenie narzeczonych na stołach mogą znajdować się również bukiety kwiatów i inne dodatki. Warto wspomnieć jeszcze o przestronnym i estetycznie wykończonym  parkiecie, który gwarantuje bezpieczną zabawę wszystkim gościom. Całość robi naprawdę dobre wrażenie.

Miła obsługa

Sercem lokalu gastronomicznego jest kuchnia, natomiast twarzą – personel. Każdy z nas pragnie być obsłużony w sposób uprzejmy, sprawny i w pełni profesjonalny. Kelnerzy powinni służyć pomocą również w sprawach niezwiązanych z podawaniem jedzenia. Problemem nie powinno być wskazanie toalety czy miejsca, w którym można zapalić. Goście bardzo często zwracają uwagę na takie szczegóły i chętniej wracają do miejsc, gdzie traktowano ich grzecznie i z szacunkiem.