Dobrze doprawiony produkt spożywczy to klucz do sukcesu i zadowolenia klienta, a dobry smak mięsa wynika nie tylko z jego przygotowania, ale i z dodanych przypraw. Prowadzisz własną restaurację, firmę cateringową albo przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem spożywczym? Poznaj szeroką ofertę hurtowni przypraw Magdal, która oferuje najwyższej jakości produkty z całego świata!

Za jakość smaku odpowiada jakość przypraw

Różne rodzaje przypraw i ich mieszanek są szeroko wykorzystywane w przetwórstwie spożywczym. Znajdziemy je w każdym produkcie – od mięsa po gotowe wyroby garmażeryjne, dlatego czołowi producenci takich wyrobów zaopatrują się w przyprawy i dodatki do mięs wyłącznie u sprawdzonych dostawców.

Firma Magdal działa na rynku już blisko 16 lat, współpracując z wieloma podmiotami  i oferując hurtową sprzedaż przypraw i dodatków dla przetwórstwa mięsnego i spożywczego. Oferowane przez firmę produkty pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców i odznaczają się najwyższą jakością. Specjaliści z firmy Magdal wyjaśniają, że:

Naszą firmową filozofią jest indywidualne podejście do klienta. Stawiamy na współpracę i dbanie o trwałe relacje, a lojalność jest dla nas jedną z najważniejszych wartości, dzięki czemu mamy szerokie grono stałych odbiorców. Naszymi głównymi klientami są producenci żywności, sklepy, hurtownie. Nie zapominamy jednak również o klientach indywidualnych.

Przyprawy dostarczane przez przedsiębiorstwo pochodzą głównie z Wietnamu, Chin oraz Indonezji. Współpraca z największymi importerami skutkuje wyjątkową jakością produktów z międzynarodowymi atestami.

Oferta firmy Magdal

Oferowane przez przedsiębiorstwo Magdal Aldona Ciecierska przyprawy można zamówić w różnej postaci:

  • przyprawy mielone,
  • przyprawy suszone,
  • przyprawy grys.

Hurtownia oferuje również przyprawy/przyprawy suszone w sprzedaży hurtowej, takie jak bazylia, chili, curry, cynamon czy estragon. Dostępna jest także gorczyca, imbir i lubczyk. Dla firm specjalizujących się w produkcji wyrobów garmażeryjnych z pewnością atrakcyjna jest oferta sprzedaży majeranku, ziela angielskiego, rozmarynu, gałki muszkatołowej i oregano.

Firma sprzedaje także chemię spożywczą, osłonki białkowe i poliamidowe czy przędzę i nici wędliniarskie, a także jelita wieprzowe. Tak kompleksowa oferta umożliwia nawiązanie stałej współpracy szczególnie wśród przedsiębiorców zajmujących się przetwórstwem mięs, ponieważ hurtownia oferuje wszystkie niezbędne do produkcji półprodukty, a wieloletnie doświadczenie na rynku i szeroka sieć dostawców umożliwia realizację również indywidualnych zamówień.