Codzienna dostawa warzyw i owoców ma znaczenie, ponieważ gwarantuje świeże produkty. Vega Fresh to hutrownia, która dba o szybką realizację zamówień, a wszystkie produkty są odpowiednio przechowywane i zapakowane, aby w nienaruszonym stanie trafić do odbiorcy. Jakie produkty warto zamawiać od Vega Fresh? Które warzywa można foliować? Jak często składać zamówienia, aby zachować ciągłość świeżych dostaw?

Świeże warzywa na tackach czy w folii spożywczej?

Dlaczego niektóre warzywa warto opakować folią spożywczą? Często zdarza się, że w sklepach spożywczych spotyka się warzywa zabezpieczone przezroczystą folią. Taki zabieg pozwala na zachowanie świeżości tych produktów. Przez folię odbywa się stała wymiana powietrza a jednocześnie chroni je przed uszkodzeniami, jak na przykład liście kapusty pekińskiej przed rozerwaniem. Dużą zaletą dla niektórych klientów jest możliwość zakupu gotowych porcji warzyw i owoców na tackach. W takim wydaniu produkty są już oczyszczone i łatwo przygotować je do dalszej obróbki termicznej. Mogą też występować w parach warzywa kapustne, jak brokuł z kalafiorem. Hurtownia Vega Fresh Radosława Piotrowskiego jest doświadczonym dystrybutorem warzyw i owoców, a świeże produkty są dostępne o każdej porze roku. Dzięki dobremu zaopatrzeniu i wyposażeniu w chłodnie, zapewnione są optymalne warunki, aby warzywa i owoce mogły zachować jak najdłużej swoją trwałość w sezonie letnim. 

W jaki sposób Vega Fresh dba o jakość dostaw?

Trafiają one zawsze świeże na zaplecze magazynowe sklepów, ponieważ Vega Fresh przywiązuje szczególną uwagę do warunków transportowych i szybkości w realizacji zamówień. Najważniejsze jest to, aby owoce i warzywa nie uległy zniszczeniu i odgnieceniom, dlatego zabezpiecza się skrzynki i kartony. Jeden z pracowników dodaje, że:

Zamówienia najlepiej jest składać na bieżąco. Większe ilości towaru warto jednak zamawiać z nieco większym wyprzedzeniem. Można oczywiście zachować ciągłość dostaw i wybrać opcję łącznie z profesjonalnym transportem do wskazanego punktu.

Hurtowa sprzedaż owoców i warzyw opiera się na łańcuchu dostaw, dlatego tak istotne okazuje się zaufanie, jakim klienci darzą Firmę Vega Fresh. Dobre warunki przechowywania niwelują ryzyko powstawania pleśni i dalszego psucia się świeżych produktów. W pomieszczeniu magazynowym panuje optymalna temperatura i wilgotność powietrza, a jak wiadomo zadowolenie klientów detalicznych uzależnione jest od jakości kupowanych owoców i warzyw.