Dla miłośników ryb, ryby wędzone to doskonały dodatek do sałatek, kanapek czy ciepłych posiłków. Produkty te są źródłem cennych tłuszczów nienasyconych, minerałów oraz wielu witamin. Poddaje się je specjalnej obróbce, dzięki której zyskują niepowtarzalny smak i aromat. Ich sprzedażą zajmuje się firma Osman Hurtownia i sklep rybny z siedzibą w Legionowie. Sprawdź, jakie ryby oferuje oraz dlaczego warto skorzystać z jej oferty!

Jakie ryby wędzone znajdziemy w sklepie Osman?

Ryby to produkty, które mają wiele bogatych właściwości odżywczych. Do jednej z najbardziej popularnych form ich przyrządzania należą ryby wędzone. Wędzenie to sposób na konserwację żywności. Jest to proces obróbki termicznej, który powoduje, że ryby zyskują dłuższy termin spożycia, podkreślony smak oraz aromat. Wiele rodzajów ryb wędzonych proponuje firma Osman Hurtownia i sklep rybny z Legionowa. Są wędzone w tradycyjny sposób, bez żadnych konserwantów

Oferta firmy obejmuje wiele różnych ryb. Każda z nich pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów. Są najwyższej jakości i nie mają żadnych dodatkowych składników. Znajdziemy w niej m.in.:

  • antala wędzonego,

  • flądre tuszkę wędzoną,

  • makrelę wędzoną,

  • nototenie,

  • rybę maślaną wędzoną.

W sklepie rybnym Osman sprzedaż obejmuje również dorsze bałtyckie, halibuty, jesiotry, karmazyny, filety i plastry z łososia, sielawy, śledzie oraz trewale. Wszystkie z nich wędzone są w najlepszych warunkach z zachowaniem odpowiednich zasad i przestrzeganiem wymogów. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu rybnego Osman?

Firma Osman od wielu lat zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem klientów sieci gastronomicznych, restauracji, hoteli, sklepów rybnych i nie tylko. Każdy z produktów jest najwyższej jakości, a pracownicy dbają o to, aby każdy z klientów był zadowolony ze współpracy. Poza rybami wędzonymi zajmują się także sprzedażą świeżych ryb, ryb mrożonych i owoców morza. W zależności od potrzeb i oczekiwań każdy znajdzie coś dla siebie. Doświadczenie w branży i wiedza z zakresu ryb pozwoliły firmie na uzyskanie renomowanej pozycji wśród konkurencji.

Ponadto firma cieszy się z wielu współprac, które są długotrwałe i owocne dla obydwu stron. Kadra pracownicza zna się zarówno na handlu, jak i na gatunkach ryb. Z tego względu służą doradztwem podczas zakupów, a każda z ryb z pewnością zaskoczy swoją jakością i smakiem. Firma dysponuje flotą samochodów, dzięki której w bezpiecznych warunkach dostarcza swoje produkty do klientów. Jeśli zależy nam na niebanalnym smaku, dobrej jakości rybach oraz przyjacielskiej i życzliwej obsłudze, zdecydowanie warto skorzystać z oferty sklepu rybnego Osman. Zachęcamy!