Przed Tobą budowa domu lub wielorodzinnego obiektu mieszkalnego? Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w projekt tworzony według indywidualnych wytycznych, taki jak oferowany przez 2G Architekt, czy też zdecydować się na gotowy projekt z katalogu? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem. Mamy nadzieję, że po jego przeczytaniu wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane i podejmiesz świadomą, rozsądną decyzję!

Projekt indywidualny czy gotowy?

W ogólnodostępnych katalogach znajdziemy wiele gotowych projektów obiektów mieszkalnych, które dostępne są w atrakcyjnych, niskich cenach. Pomimo tego, coraz więcej osób decyduje się na realizację indywidualnego, tworzonego od podstaw przez architekta projektu. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta! Gotowe, tworzone według uniwersalnych standardów projekty nie spełnią naszych oczekiwań w 100%. Dlatego też inwestorzy, którzy chcą idealnie dopasować nowy obiekt do parametrów działki, wybierają projekt „szyty na miarę”.

Wśród pozostałych zalet indywidualnych projektów obiektów mieszkalnych wyróżniamy:

  • możliwość dostosowania wyglądu, wielkości, kształtu oraz układu budynku do osobistych upodobań,

  • maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni – co jest szczególnie ważne w przypadku małych, nieregularnych działek,

  • funkcjonalne rozwiązania – znając swoje możliwości oraz potrzeby, możemy stworzyć przestronne, funkcjonalne i jednocześnie estetyczne wnętrza.

Postaw na profesjonalne Biuro Projektowe!

Decydując się na projekt indywidualny, na pewno zależy Ci na uzyskaniu swojego wymarzonego domu. Aby współpraca z architektem przebiegła efektywnie i bezproblemowo, postaw na specjalistów z doświadczeniem, takich jak 2G Architekt, który tworzy unikalne, w pełni dostosowane do potrzeb Klienta opracowania projektowe.

Pamiętaj, że gwarancją udanej współpracy z projektantem jest również przedstawienie szczegółowych informacji dotyczących ulubionych materiałów, kolorystyki, detali, mebli oraz codziennego ”stylu” życia. Na podstawie uzyskanych informacji projektant zaproponuje optymalne rozwiązania.

Wykonanie projektów

2G Architekt to biuro architektoniczne specjalizujące się w szerokim zakresie usług związanych z projektowaniem i realizacją inwestycji budowlanych. Firma oferuje między innymi nadzory budowlane, analizę działek oraz tworzenie projektów budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, sportowych i przemysłowych. W swojej pracy 2G Architekt kieruje się najnowszymi trendami w architekturze, jednocześnie dostosowując projekty do indywidualnych preferencji i potrzeb klientów.